Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


KME Sp. z o.o.

Świętej Teresy 103a Łódź (łódzkie)

Opinie: 80

4,9396% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

KME Sp. z o.o.

KME to polska firma, której produkty do samochodowych instalacji LPG są obecne na rynkach zagranicznych i krajowym od ponad 22 lat. KME kompleksowo zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów do samochodowych instalacji LPG/CNG. W ofercie posiada szeroką gamę urządzeń począwszy od systemów lambda Bingo M i Bingo S do wysoko specjalistycznych systemów sekwencyjnego wtrysku gazu DIEGO, DiegoG3, NEVO, NEVO PLUS, NEVO PRO oraz elementy mechaniczne m.in. reduktory gazowe SILVER, GOLD, TUR i TWIN – najsilniejszy reduktor na rynku do 300 kW. KME oferuje kompletne instalacje z możliwością montażu w firmowym warsztacie. W 2004 powstał flagowy produkt – system sekwencyjnego wtrysku gazu DIEGO. Urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw w firmie KME, będąc zarazem pierwszym takim produktem homologowanym i wdrożonym do produkcji w Polsce. Kolejne wersje (obecnie DiegoG3) są cały czas kompatybilne z pierwszą wersją systemu. W 2009 KME wprowadziło kompletny zestaw sekwencyjnego wtrysku gazu, zawierający wszystkie komponenty potrzebne do adaptacji samochodu na zasilanie gazowe. W 2010 roku powstał najnowszy sterownik NEVO. Aktualnie rodzina sterowników NEVO obsługuje samochody 4, 6, 8, 10,12 i 16 cylindrowe. Zapewnia pełne wykorzystanie strategii sterowników benzynowych oraz pełną kontrolę składu mieszanki na bieżąco. Dodatkowo posiada pełne wsparcie dla sond lambda oraz w wersji  PRO, wbudowany moduł OBD z pełną adaptacją podczas pracy na gazie. Sterowniki z rodziny NEVO odznaczają się prostotą oraz niezawodnością kalibracji, jednocześnie posiadając rozbudowane możliwości funkcjonalne. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz dostarczą pełną gamę możliwości dla profesjonalnych warsztatów montażu instalacji gazowych. 

  KME prowadzi szkolenia podnoszące poziom umiejętności warsztatów montażowych. Dział Badań i Rozwoju KME oraz nowoczesne Laboratorium przyczyniają się do unowocześniania obecnego systemu i tworzenia nowych rozwiązań w przestrzeni autogazu. Wysoka jakość produkowanych urządzeń potwierdzona jest certyfikatami i homologacjami. Wyrazem starań firmy jest wdrożony w roku 2003 Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Produkty posiadają homologację na zgodność z Regulaminem 67R-01 i R110 EKG ONZ oraz ECE R115 na wybrane grupy samochodów. Firma posiada homologację Ministerstwa Infrastruktury na zabudowę przystosowującą pojazd do zasilania gazem PL*0017*00/G.  Firma jest członkiem Business Center Club oraz uczestniczy w pracach Koalicji na Rzecz Autogazu. 

 


KME Sp. z o.o.
KME Sp. z o.o.
KME Sp. z o.o.
KME Sp. z o.o.

KME Sp. z o.o.
KME Sp. z o.o.
KME Sp. z o.o.
KME Sp. z o.o.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:30

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (3):

Doradztwo techniczne, Szkolenia, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, hiszpańsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1992

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) Świętej Teresy 103a


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 + 3 =

REKLAMA