Szukaj
REKLAMA
LPG

ALBAZ Sp. z o.o.

Piękna 76a Wrocław (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 71 368 74 86

Warsztat polecany przez:
KME Elpigaz

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

ALBAZ Sp. z o.o.


Nasz warsztat jest autoryzowaną stacją Bosch-Service w zakresie napraw:

    Bosch Car Service - kompleksowa naprawa samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla

Obsługujemy pojazdy:

    osobowe
    dostawcze do 3.5t

Oferujemy następujące usługi dodatkowe:

    naprawa pomp wtryskowych starszych systemów Diesla
    montaż i naprawa instalacji zasilania gazem
    serwis klimatyzacji
    stacja kontroli pojazdów

Oferujemy następujące usługi specjalistyczne diesel:

    weryfikacja wtryskiwaczy CR z użyciem próbnika EPS200

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach firmy Bosch zapraszamy na stronę główną Bosch Service www.bosch-service.pl.

Na rynku polskim istniejemy już od 1995 r. Zajmujemy się przede wszystkim sprawdzaniem i regeneracją wtryskiwaczy Comman Rail Bosch, Delphi. Montujemy również i sprzedajemy samochodowe instalacje gazowe. Prowadzimy ponadto serwis klimatyzacji samochodowej ( napełnianie i odgrzybianie, wymiana filtrów kabinowych). Oferujemy również wymianę i sprzedaż olejów TOTAL i GULF. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozpoczynamy także montaż samochodowych instalacji gazowych do samochodów ciężarowych. W swojej pracy korzystamy tylko z zaawansowanego, wysokospecjalistycznego sprzętu diagnostycznego takiego jak np.: stół probierczy STPiW - 2 do testowania pomp i wtryskiwaczy systemów Common Rail, Bosch EPS 200A, który jako jedyny na rynku symuluje pracę silnika na wszystkich obciążeniach i umożliwia zbadanie prawidłowej pracy wtryskiwacza, tester diagnostyczny Delphi, Bosch KTS pozwalający na przeprowadzenie pełnej diagnozy sterowników wszystkich elektronicznych systemów występujących w samochodach oraz automatyczne stacje obsługi klimatyzacji BEHR. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak: Elpigaz, KME, Landi Renzo -największymi polskimi importerami i producentami samochodowych urządzeń gazowych, STAKO - jednym z największych na świecie producentów zbiorników gazowych, Total, Gulf, Bosch. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Warsztatom samochodowym współpracującym z nami udzielamy rabatów na usługi. * Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych * Serwis klimatyzacji * Diagnostyka i regeneracja wtryskiwaczy * Mechanika pojazdowa


Montowane / serwisowane systemy LPG (5):

Elpigaz, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato

ALBAZ Sp. z o.o.
ALBAZ Sp. z o.o.
ALBAZ Sp. z o.o.
ALBAZ Sp. z o.o.


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (6):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, francusku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1995

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Piękna 76a

Poleć znajomemu

1 + 10 =

Twoje pytanie trafi do: ALBAZ Sp. z o.o.

* pola wymagane


1 + 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 + 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: ALBAZ Sp. z o.o.Dane kontaktowe

1 + 10 =

Umów wizytę serwisową
ALBAZ Sp. z o.o.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
ALBAZ Sp. z o.o.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
ALBAZ Sp. z o.o.

Podsumowanie

,

tel.Wróć