Szukaj
REKLAMA
LPG

ALBAZ Sp. z o.o.

Piękna 76a Wrocław (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 71 368 74 86

Warsztat polecany przez:
KME

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

ALBAZ Sp. z o.o.


Nasz warsztat jest autoryzowaną stacją Bosch-Service w zakresie napraw:

    Bosch Car Service - kompleksowa naprawa samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla

Obsługujemy pojazdy:

    osobowe
    dostawcze do 3.5t

Oferujemy następujące usługi dodatkowe:

    naprawa pomp wtryskowych starszych systemów Diesla
    montaż i naprawa instalacji zasilania gazem
    serwis klimatyzacji
    stacja kontroli pojazdów

Oferujemy następujące usługi specjalistyczne diesel:

    weryfikacja wtryskiwaczy CR z użyciem próbnika EPS200

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach firmy Bosch zapraszamy na stronę główną Bosch Service www.bosch-service.pl.

Na rynku polskim istniejemy już od 1995 r. Zajmujemy się przede wszystkim sprawdzaniem i regeneracją wtryskiwaczy Comman Rail Bosch, Delphi. Montujemy również i sprzedajemy samochodowe instalacje gazowe. Prowadzimy ponadto serwis klimatyzacji samochodowej ( napełnianie i odgrzybianie, wymiana filtrów kabinowych). Oferujemy również wymianę i sprzedaż olejów TOTAL i GULF. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozpoczynamy także montaż samochodowych instalacji gazowych do samochodów ciężarowych. W swojej pracy korzystamy tylko z zaawansowanego, wysokospecjalistycznego sprzętu diagnostycznego takiego jak np.: stół probierczy STPiW - 2 do testowania pomp i wtryskiwaczy systemów Common Rail, Bosch EPS 200A, który jako jedyny na rynku symuluje pracę silnika na wszystkich obciążeniach i umożliwia zbadanie prawidłowej pracy wtryskiwacza, tester diagnostyczny Delphi, Bosch KTS pozwalający na przeprowadzenie pełnej diagnozy sterowników wszystkich elektronicznych systemów występujących w samochodach oraz automatyczne stacje obsługi klimatyzacji BEHR. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak: Elpigaz, KME, Landi Renzo -największymi polskimi importerami i producentami samochodowych urządzeń gazowych, STAKO - jednym z największych na świecie producentów zbiorników gazowych, Total, Gulf, Bosch. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Warsztatom samochodowym współpracującym z nami udzielamy rabatów na usługi. * Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych * Serwis klimatyzacji * Diagnostyka i regeneracja wtryskiwaczy * Mechanika pojazdowa


Montowane / serwisowane systemy LPG (5):

Elpigaz, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato

ALBAZ Sp. z o.o.
ALBAZ Sp. z o.o.
ALBAZ Sp. z o.o.
ALBAZ Sp. z o.o.


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (6):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, francusku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1995

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Piękna 76a

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 6 =