Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTO-GAZ SERWIS Dariusz Stadnicki

Aleja Spółdzielczości Pracy 38 Lublin (lubelskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 695184021

Warsztat polecany przez:
KME LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 2

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


 
Kamil
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

28 grudnia 2019
Montaż instalacji gazowej

Zakładana instalacja BRC SQ P&D, auto Audi A6 z silnikiem 2.4. Montaż był w dwa dni po wcześniejszym umówieniu. Termin dotrzymany. Co do jakości montażu i strojenia, wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie musiałem wracać na poprawki, spalanie po kilkuset km unormowało się, jest stabilne. Mapy się nie rozjeżdżają, brak błędów. Instalacja ma już ponad 60 tys. wlasnie byl ostatni przegląd gwaranycjny. Po takim przebiegu mogę powiedzieć że było warto. Zakład do polecenia.R
Rafał
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

30 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

Profesjonalna obsługa, zaproponowano mi parę instalacji. Wybór padł na KME na wtryskach YETI. Co do montażu nie mam zastrzeżeń. Wszystko jest tak jak chciałem.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 265 000 km
Samochód: Opel Astra 1 osób poleca ten samochód pod gazAUTO-GAZ SERWIS Dariusz Stadnicki

Początki naszej działalności sięgają 1994 roku, a więc okresu narodzin całej branży polskiego auto gazu również w Lublinie.

Przez pierwsze lata, firma funkcjonowała pod nazwą AUTO-TECH. Zajmowaliśmy się wówczas naprawami układów elektronicznych w nowoczesnych jak na tamte czasy silnikach spalinowych oraz montażem, dopiero wchodzących na polski rynek systemów zasilania auto gazem LPG.

W roku 1998, rosnące zaplecze klientów skłoniło nas do decyzji o zmianie siedziby firmy. Warsztat, pod nową nazwą: AUTO GAZ SERWIS, został przeniesiony do Lubelskiego Centrum Motoryzacyjno-Technicznego, gdzie funkcjonuje do dziś. Dzięki tej lokalizacji, w jednym punkcie miasta możecie Państwo urzeczywistnić wszystkie motoryzacyjne pragnienia, począwszy od zakupu dowolnej części zamiennej do Waszego pojazdu, a skończywszy na najbardziej skomplikowanych usługach motoryzacyjnych.

Auto Gaz Serwis - montaż, serwis, regulacje, komputerowa diagnostyka, klimatyzacje. Dysponujemy nowoczesnym lokalem wyposażonym w trzy niezależne stanowiska montażowo-diagnostyczne dla instalacji auto gazu LPG z niezbędnym zapleczem technicznym obsługiwanym przez doświadczoną kadrę personelu. Ten zestaw narzędzi umożliwia nam bardzo szybkie i skuteczne reagowanie na Państwa potrzeby.

Ponieważ aktywnie uczestniczymy w życiu całej branży auto gazu w szczególności w Lublinie, ale również na terenie lubelszczyzny i całej Polski, toteż jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi sprawdzonymi nowinkami technicznymi, jakie tylko znajdują zastosowanie w zasilaniu samochodów alternatywnym auto gazem LPG. Wieloletnia współpraca z kilkunastoma importerami urządzeń oraz nasze udokumentowane doświadczenie w stosowaniu różnych systemów zasilania pozwoliły nam zoptymalizować ofertę zarówno pod kątem jakości i niezawodności urządzeń, jak też pod kątem surowych wymagań naszych kientów, także w odniesieniu do konkurencyjnych cen.


Montowane / serwisowane systemy LPG (6):

BRC, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, STAG, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy CNG (6):

BRC, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, STAG, Zavoli

AUTO-GAZ SERWIS Dariusz Stadnicki
AUTO-GAZ SERWIS Dariusz Stadnicki
AUTO-GAZ SERWIS Dariusz Stadnicki
AUTO-GAZ SERWIS Dariusz Stadnicki


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:30:

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1994

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Lublin (lubelskie) Aleja Spółdzielczości Pracy 38

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 × 10 =