Szukaj
REKLAMA
LPG

Autkogaz

Wernyhory 17 Szczecin (zachodniopomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 503447865

Warsztat polecany przez:
KME

Opinie: 5

4,9

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
4.8


T
TOM
Polecam

4,7

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

Wczoraj
Montaż instalacji gazowej

Super zakład. POLECAM
FORD C-MAX 2016 1.5BOOST zagazowany w styczniu 2020. Założenie instalacji szybko i sprawnie. Regulacja w dwóch podejściach (przy założeniu i po 1000km), teraz przejechane 4500km i chodzi super, jak zegarek.
Dla escetów: nie zrażajcie się pierwszym wrażeniem zakładu (nie jest to garaż F-1) Przy bliższym poznaniu zobaczycie, że ludzie którzy tam pracują są mili, uczynni i znają się na tym co robią.S
Skoda
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

10 września 2019
Montaż instalacji gazowej

Zawsze profesjonalna obsługa, fachowy serwis. Nie będę korzystał z usług żadnego innego serwusu


Montaż instalacji gazowej:
Przy 200 000 km
Instalacja: LPGTECH TECH 224
9 pozytywnych opinii
Samochód: Skoda Octavia 1 osób poleca ten samochód pod gaz

M
Mateusz
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

09 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

100% profesjonalnie. Na razie (puk, puk) działa bez zarzutu. Zdecydowanie polecam ten warsztat.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 110 000 km
Instalacja: LPGTECH TECH 224
9 pozytywnych opinii
Samochód: Ford Focus 4 osób poleca ten samochód pod gaz

W
widmo42
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

09 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

ogólnie dobrze wszystko ja był mietek clk w209 anglik 3.2 v6 benzin i wszystko git nie, polecam każdemu bo dobre i w konto robią i działa all pozdro


Instalacja: LPGTECH TECH 326
1 pozytywnych opinii
Samochód: Mercedes-Benz CLK-klasa 1 osób poleca ten samochód pod gaz

 
Daniel
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

20 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

Najlepszy warsztat w Szczecinie polecam !!! Cena montażu i jakość wykonania super !


Montaż instalacji gazowej:
Przy 189 000 km
Instalacja: LPGTECH TECH 224
9 pozytywnych opinii
Samochód: SEAT Toledo 1 osób poleca ten samochód pod gazAutkogaz

"AUTKOGAZ" jest firmą działającą na polskim rynku od 1993 roku, natomiast filia w Szczecinie działa od 2004 r. W pierwszym roku istnienia firmy nasza działalność skupiała się na montażu instalacji LPG do samochodów gaźnikowych.W 1994 roku nawiązaliśmy współpracę z Laboratorium Badań Silników w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie. PIMOT był pierwszym dystrybutorem instalacji gazowych - tak dobrze dziś znanej - firmy Landi Renzo. Fachowe doradztwo oraz stały dostęp do najnowocześniejszych - jak na te lata - instalacji gazowych, stworzyły komfortowe warunki do rozwoju naszej firmy. Ukoronowaniem współpracy było otworzenie warsztatu "AUTKOGAZ" na terenie PIMOTu, gdzie działaliśmy do końca 1999 roku. Rok 2000 przyniósł istotne zmiany. Przekształcenia w Instytucie oraz potrzeba kreowania własnego wizerunku na rynku, spowodowały przeniesienie firmy do nowej siedziby na Bielanach przy ul. Podleśnej 38 A. Ostatnie lata w branży autogazu w Polsce to napływ nowych niekoniecznie wysokiej jakości instalacji gazowych. Po ich weryfikacji oparliśmy się na stałej współpracy z przedstawicielstwami, które posiadają serwis techniczny i służą pomocą w rozwiązywaniu problemów wynikających z adaptacji aut na gaz. Instalacje LPG, które proponujemy naszym klientom nie należą do najtańszych, a tym samym i najprostszych. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, aby zaproponować optymalne rozwiązanie. Im bardziej zaawansowana technologia, tym lepszy efekt końcowy a oto przecież chodzi i nam i naszym klientom. Montaż i serwis instalacji gazowych.


Montowane / serwisowane systemy LPG (4):

KME, LPGTECH, STAG, ZENIT

Autkogaz
Autkogaz
Autkogaz
Autkogaz

Autkogaz
Autkogaz
Autkogaz
Autkogaz

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Szczecin (zachodniopomorskie) Wernyhory 17

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

14 - 9 =