Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

EKO-AUTO Robert Górski

ul. Rokicińska 32 Łódź (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 42 673 94 94

Warsztat polecany przez:
KME BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

EKO-AUTO Robert Górski

Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od 1994 roku. Firma nasza ma charakter rodzinny. Od początku działalności zajmujemy się montażem i serwisem gazowych instalacji w samochodach, zabezpieczeń przeciwkradzieżowych oraz naprawą benzynowych układów wtrysku i zapłonu. Naszym głównym celem jest profesjonalizm i jak największe zadowolenie klienta z wykonanej przez nas usługi. Do realizacji wytyczonych celów zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem warsztatu (urządzenia diagnostyczne firmy Bosch) zapewnia Państwu profesjonalny montaż, sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasz profesjonalizm został doceniony przez wielu klientów. Pprzekonajcie się o tym osobiście. Zapraszamy. Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych; zabezpieczenia przeciwkradzieżowe; naprawa benzynowych układów wtrysku i zapłonu.


Montowane / serwisowane systemy LPG (10):

Autronic, BRC, Bedini, Bigas, KME, LPGTECH, Landi, Prins, STAG, Vialle

EKO-AUTO Robert Górski
EKO-AUTO Robert Górski
EKO-AUTO Robert Górski
EKO-AUTO Robert Górski

EKO-AUTO Robert Górski
EKO-AUTO Robert Górski
EKO-AUTO Robert Górski
EKO-AUTO Robert Górski

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (2):

mechanika, elektronika, elektryka

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1994

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) ul. Rokicińska 32

Poleć znajomemu

4 × 10 =

Twoje pytanie trafi do: EKO-AUTO Robert Górski

* pola wymagane


4 × 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 × 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: EKO-AUTO Robert GórskiDane kontaktowe

4 × 10 =

Umów wizytę serwisową
EKO-AUTO Robert Górski

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
EKO-AUTO Robert Górski

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
EKO-AUTO Robert Górski

Podsumowanie

,

tel.Wróć