Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


FUH WALDGAZ Waldemar Skiba

Borchardta 47 Słupsk (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 59 842 08 60

Warsztat polecany przez:
ALEX

Opinie: 1

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


A
Agnieszka
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

19 listopada 2021
Montaż instalacji gazowej

Najlepszy ,najtańszy zakład samochodowy. Miła profesjonalna obsługa indywidualne podejście do klienta. Szybkie ,sprawne na wysokim poziomie diagnozowanie nieprawidłowości do tego mila atmosfera szybka naprawa.

FUH WALDGAZ Waldemar Skiba

Firma WALDGAZ ze Słupska specjalizuje się w montażu IV generacji instalacji gazowych LPG (autogaz). Należą do niej najnowocześniejsze rozwiązania systemu zasilania auta mieszanką gazów propan-butan czyli LPG.

Czwarta generacja LPG to instalacja wielopunktowa zasilania gazem w fazie lotnej za pośrednictwem elektronicznie sterowanych wtryskiwaczy. Wtrysk sekwencyjny stosowany jest w samochodach wyposażonych w wielopunktowy wtrysk benzyny z katalizatorem i sondą lambda oraz system diagnostyki pokładowej – EOBD lub OBDII. Jest to bardzo nowoczesna konstrukcja, w której wyeliminowane zostały różnice w dynamice i mocy silnika zasilanego gazem i zasilanego benzyną. W układzie tego typu wtryskiwacz gazu działa bardzo podobnie do wtryskiwacza benzyny.

 

Zasada działania instalacji autogaz.

W instalacji gazowej czwartej generacji gaz płynny LPG w celu zmiany w fazę lotną doprowadzany jest do reduktora za pośrednictwem elektrozaworu gazowego. Po zredukowaniu ciśnienia gazu do około 1,2 barów i przejściu w fazę lotną gaz trafia do modułu filtrującego. Moduł ten odpowiedzialny jest za dokładne oczyszczenie gazu z cząstek stałych. Wstępne oczyszczanie gazu odbyło się w elektrozaworze. Dodatkowo moduł ten wyposażony jest w czujnik ciśnienia gazu i czujnik temperatury gazu.

Po wyjściu z modułu sterującego pod stałym nadciśnieniem 1,2 barów gaz dostaje się do listwy wtryskowej z osadzonymi wtryskiwaczami, zamontowanymi na dolocie kolektora dolotowego każdego cylindra. Dawkę LPG kontroluje komputer silnika. Oblicza on moment otwarcia wtryskiwacza i czas trwania wtrysku dla każdego cylindra osobno, dzięki czemu do cylindrów trafia odpowiadająca rzeczywistemu zapotrzebowaniu ilość gazu. Z wtryskiwaczy gaz doprowadzany jest w pobliże zaworów dolotowych. Warto podkreślić, że dawka gazu dla każdego cylindra determinowana jest przez kontroler wtrysku benzynowego.

Z tego powodu nie ma konieczności stosowania emulatorów systemu OBD, a parametry pracy silnika są bardzo zbliżone do zasilania benzynowego w całym zakresie obrotowym. Dzięki temu niemal całkowicie wyeliminowana zostaje różnica w osiągach i dynamice silnika po przełączeniu zasilania na gaz. Obsługa systemu odbywa się poprzez centralkę wewnątrz kabiny, która automatycznie przełącza silnik na zasilanie gazem po jego rozgrzaniu . Jest to instalacja bardziej ekonomiczna, bezpieczniejsza i oczywiście droższa od poprzednich generacji instalacji gazowych.

 

Oferta systemów instalacji gazowych autogaz:

  • Instalacja LPG sekwencyjnego wtrysku gazu,

  • Instalacje LPG do samochodów z jednopunktowym wtryskiem paliwa,

  • Instalacje LPG do samochodów gaźnikowych,

  • Instalacja LPG ciekłego wtrysku gazu,

  • Instalacja LPG sekwencyjnego wtrysku gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa,

  • Instalacja LPG wtrysku gazu do silników Diesla.

 

Specjalizujemy się w montażu następujących marek samochodowych instalacji gazowych LPG:

AC STAG, ACON, AG, AUTRONIC, BEDINI, BIGAS, BRC, BRC 2, ELPIGAZ, EMMEGAS, ESGI 2, KME, KOLTEC, LANDI, LANDIRENZO, LECHO, LOV-ECO, LOVATO, LPGTECH, MAX, OMVL, PRINS, ROMANO, STEFANELLI, TARTARINI, VERSUS, VIALLE, ZAVOLI i wielu innych…

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (11):

AC, BRC, Elpigaz, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, OMVL, OPTIMA, Romano, Stefanelli

Godziny pracy


Słupsk (pomorskie) Borchardta 47


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

14 - 4 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto