Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Montaż instalacji gazowych Słupsk Karol Ptak

Głowackiego 1,Kobylnica Słupsk (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 59 725 13 17

Warsztat polecany przez:
LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 2

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


 
Ryszard
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

13 października 2019
Montaż instalacji gazowej

Polecam przerobienie samochodu na gaz lpg daje to duze oszczednosci a samochod jezdzi jak na benzynie


Samochód: Fiat Idea 1 osób poleca ten samochód pod gaz

R
Radek
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

18 czerwca 2019
Serwis instalacji gazowej

Miałem problem z instalacją gazową w moim seacie. Co prawda najnowsza ona nie była, ale mimo wszystko powinna jeszcze ładnie chodzić. Byłem u kilku specjalistów i wymieniłem chyba połowę części, a problem dalej był. Dopiero w ptaku koło słupska jak mi tam zajrzeli to wpadli na pomysł czemu tak może być i faktycznie dobrze zdiagnozowali jak się szybko okazało. Nie uśmiechało mi się montować nową instalację, więc dobrze, że udało sie to naprawić.


Instalacja: Prins VSI 4
3 pozytywnych opinii
Samochód: SEAT Leon 0 osób poleca ten samochód pod gazMontaż instalacji gazowych Słupsk Karol Ptak

Montujemy instalacje gazowe : Sekwencyjne od 2500zł brutto ( zbiornik w koło i tankowanie w klapce w cenie) VSI PRINS BRC LANDI RENZO KING OMVL STAG AEB Obsługujemy wszystkie instalacje sekwencyjne IV i V generacji Ceny 4 cylindry od 2500zł 6 cylindrów od 3500zł 8 cylindrów od 4000zł.

Instalacje LPG Pomorze

Oddział Słupsk
ul. Głowackiego 1 ( wjazd od Witosa )
76-251 Kobylnica k. Słupska
tel.: 59 725 13 17
email: biuro@lpg.slupsk.pl
http://www.lpg.slupsk.pl

Oddział Gdańsk
Ul. Przyrodników 1
80-298 Gdańsk
tel.: 58 351 30 50
kom.: 666 109 514

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (21):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, BRC, Elpigaz, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Med, OMVL, Prins, STAG, Stargas, VSI Prins, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy CNG (17):

AC, AGIS, BRC, Elpigaz, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Med, OMVL, REG, STAG, VSI Prins

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1990

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Słupsk (pomorskie) Głowackiego 1,Kobylnica


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

7 + 3 =