Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji Gazowych

Targowa 16a Jabłonna Lacka (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 25 787 10 95

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji Gazowych

Firma ROZBICKI TDK powstała w 1991roku. Przez te wszystkie lata przeszła szereg zmian uwzględniających zmieniający się rynek samochodowy. Polecamy swoje profesjonalne usługi z zakresu montażu i serwisu instalacji gazowych .Do zamontowanych instalacji przystosowujących pojazd do zasilania gazem wystawiamy dokumenty homologacyjne upoważniające do odnotowania w Dowodzie Rejestracyjnym, przez właściwy Organ, wpisu o przystosowaniu pojazdu do zasilania gazem.Dobór podzespołów odbywa się indywidualnie do każdego typu silnika,wszystko na podstawie tego jakiej mocy jest dana jednostka napędowa . Montujemy renomowane marki , takie jaki Agis , Stag i inne. Serwisujemy natomiast większość typowych instalacji po uprzednim ustaleniu. Nasi specjaliści nie tylko zamontują instalację gazową ,ale przede wszystkim przystosują każdy samochód do bezawaryjnej jazdy na tym paliwie. Posiadamy nowocześnie wyposażoną stację kontroli pojazdów .Mając na uwadze dobro klienta wprowadziliśmy kompleksowy serwis ogumienia, począwszy od sprzedaży opon poprzez wyważenie, montaż a także prostowanie felg aluminiowych. Wprowadziliśmy również serwis olejowy mieszczący w swoim zakresie zarówno sprzedaż jak i wymianę oleju.Zajmujemy się naprawą układów hamulcowych i zawieszeń. Posiadamy na stanie wszelkiego rodzaju części do prowadzonych przez nas napraw. Czego nie posiadamy na stanie magazynowym dowozimy w ciągu 30 minut, tak aby klient nie odczuł dyskomfortu związanego z wydłużaniem czasu naprawy i niepotrzebnego czekania. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy sprzedaż ratalną naszych usług i towarów. Zapraszamy!!


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

KME, STAG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1991

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Jabłonna Lacka (mazowieckie) Targowa 16a

Poleć znajomemu

11 + 8 =

Twoje pytanie trafi do: Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji Gazowych

* pola wymagane


11 + 8 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

11 + 8 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji GazowychDane kontaktowe

11 + 8 =

Umów wizytę serwisową
Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji Gazowych

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji Gazowych

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Rozbicki TDK Montaż i Serwis Instalacji Gazowych

Podsumowanie

,

tel.Wróć