Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


ROCAR Robert Wyszyński

Reymonta 50 Warszawa (mazowieckie)

Opinie: 0

0,00

Obsługa:
0,00
Jakość usług:
0,00
Stosunek jakości do ceny:
0,00Brak opinii

ROCAR Robert Wyszyński

"ROCAR" Robert Wyszyński jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Początki działalności sięgają 1970 roku. Zakres naszej działalności obejmuje świadczenie kompleksowych usług motoryzacyjnych, tj. mechaniki pojazdowej, elektryki, elektroniki, napraw powypadkowych, montażu autoalarmów, montażu instalacji LPG oraz sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym Bosch serwisem. Montaż i serwis instalacji gazowych; przeglądy okresowe LPG; blacharstwo; lakiernictwo; mechanika; elektryka; alarmy; opony.

Instalacje LPG

Firma ROCAR Bosch Service specjalizuje się w montażu, regulacji i naprawie instalacji gazowych większości instalacji LPG firm montowanych w Europie.

Korzystamy tylko z najlepszych podzespołów i części do montażu autogazu.

Na nasze usługi w zakresie montażu instalacji gazowych udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitów kilometrów.

Korzystamy z układów elektronicznych firmy AC STAG, KME oraz PRINS

STAG

Q-generacja to grupa sterowników (QBOX, QMAX, QNEXT) stworzona przez najbardziej doświadczonych konstruktorów marki STAG. Wszystkie sterowniki łączy podobna funkcjonalność, a różni sposób montażu i mocy silnika, do których są dedykowane.
Q-generacja jest odpowiedzią na potrzeby motoryzacji i montażystów, daje szerokie spektrum rozwiązań technologicznych jak i sprzętowych. Teraz montażysta może sam dokonać wyboru o sposobie montażu QBOX czy QNEXT, a właściciele „dużych” aut  mogą liczyć na sprawdzone technologie i wysokie osiągi czyli na QMAX.

KME ,  LS Next, LS Next PLUS, oraz LS Next PRO.

LS Next to wynik wieloletnich prac nad rozwiązaniami z dziedziny LPG. Rozwiązania zawarte w naszych sterownikach mają za zadanie jeszcze w większym stopniu przyczynić się do zadowolenia użytkownika z jazdy na tańszym i bardziej ekologicznym paliwie jakim jest gaz płynny. Konstruktorzy i programiści biorący udział w tworzeniu LS Next, będąc jednocześnie pionierami polskiej branży LPG mogli wnieść swoje ogromne doświadczenie w dziedzinie sekwencyjnych wtrysków gazu..

 

KME, Direct, nevo, nevo-sky, JET BASIC, SUN, Fenix, Falcon, HAWK, EXTREME, FOX, SILVER, TWIN, TUR,

 

STAG GoFast 200, STAG QBOX Basic, STAG QBOX plus STAG QNEXT Plus

STAG 300 QMAX Basic STAG 400 DPI STAG R02 STAG R01 CS STAG R02 Twin STAG AC W01 STAG AC W02

STAG AC W03

 

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (5):

AC, KME, Lovato, Prins, STAG

ROCAR Robert Wyszyński
ROCAR Robert Wyszyński
ROCAR Robert Wyszyński
ROCAR Robert Wyszyński

ROCAR Robert Wyszyński
ROCAR Robert Wyszyński
ROCAR Robert Wyszyński
ROCAR Robert Wyszyński

Godziny pracy


Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1998

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Reymonta 50


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 8 =