Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AUTO-GAZ inż. S. Piekarz

Oleska 117 Opole (opolskie)

Opinie: 1

4,67

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.00


C
cezary
Polecam

4,67

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

19 listopada 2021
Montaż instalacji gazowej

Bardzo profesjonalna i miła obsługa (rzadkość ) polecam bardzo ten serwis

AUTO-GAZ inż. S. Piekarz

Firma nasza rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. Od początku zajmowaliśmy się profesjonalną adaptacją samochodów na LPG. Zaczynając od pojedynczego stanowiska, obecnie posiadamy trzy dobrze wyposażone stanowiska montażowe oraz jedno do celów regulacyjno-diagnostycznych. Posiadamy homologację wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury uprawniającą nas do montażu samochodowych instalacji gazowych oraz certyfikat europejskiego Instytutu Jakości "Dobra jakość usług".

Gaz LPG, powszechnie zwany jako propan-butan, jest jednym z najbardziej wszechstronnych źródeł energii. Wykorzystuje się go miedzy innymi w zasilaniu różnych urządzeń grzewczych, w przemyśle, a także jako paliwo silnikowe.

Wokół tego ostatniego zastosowania narosło na przestrzeni lat wiele mitów. Popularny autogaz stał się jednak obiektem nagonki zwolenników benzyny i oleju napędowego całkowicie niezasłużenie. Prawda jest bowiem taka, że odpowiednio zamontowana instalacja gazowa nie stanowi żadnego zagrożenia dla naszego samochodu. Wręcz przeciwnie – może przynieść wymierne korzyści (również silnikowi diesla).

Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem instalacji LPG w Opolu. W swojej ofercie mamy takich producentów jak BRC , STAG , AGCentrum , Vialle , Prins , Landi Renzo , Zavoli. Korzystamy ze zbiorników renomowanych producentów: Stako, Bormech , zarówno walcowych jak i toroidalnych( zamiast koła zapasowego) o pojemnosci od 40 do ponad 100 litrów. Największa oferta typoszeregów w przystępnej cenie – jeśli autogaz w Opolu to tylko w naszym warsztacie!


Montowane / serwisowane systemy LPG (8):

AC, BRC, Landi Renzo, Lovato, Prins, STAG, ZENIT, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1992

Opole (opolskie) Oleska 117


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

13 - 12 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto