REKLAMA
18.01.2016

Guzik wiesz? Przycisk pomoże!

Dawno minęły już czasy, gdy w celu konwertowania własnego samochodu szukało się najbliższego warsztatu LPG. Dziś klienci w coraz większym stopniu zwracają uwagę na markę instalacji i przez jej pryzmat szukają montażysty. Tu przydatne okazują się przyciski gazeo.pl!
REKLAMA
Przyciski poszczególnych marek w wyszukiwarce gazeo.plfot. gazeo.plWystarczy wybrać markę instalacji, a warsztat znajdzie się sam. Proste, prawda?

Marek instalacji gazowych są dziesiątki, ale polski rynek zdominowało zaledwie kilku producentów. I to się raczej nie zmieni – pozycja czołowych firm jest do tego stopnia ugruntowana, że komukolwiek nowemu trudno byłoby się przebić do grona najpopularniejszych. Większość kierowców wybiera więc spośród tych najczęściej spotykanych marek, a nasze przyciski mają za zadanie ułatwić dokonanie ostatecznego wyboru.

Wydawać by się mogło, że decyzja o konwersji za pomocą systemu konkretnego producenta to za mało, bo przecież trzeba jeszcze wybrać warsztat oferujący usługę montażu na odpowiednim poziomie jakościowym. W jakimś stopniu jest to nadal prawda, ale trzeba pamiętać, że rynek poszedł w ostatnich latach w kierunku sieci warsztatów autoryzowanych, które bez względu na lokalizację oferują bardzo zbliżony (w zamyśle identyczny) poziom jakości i cen. Dlatego tak przydatne okazują się przyciski gazeo.pl.

Dzięki nim wystarczy wybrać markę instalacji, a wyszukiwarka odfiltruje warsztaty oferujące montaż takich właśnie systemów i pozostawi na mapie tylko je. Wtedy pozostaje odnaleźć ten najbliższy i skontaktować się z nim w celu omówienia szczegółów i wyznaczenia daty wizyty. To tak, jak z restauracjami czy sklepami należącymi do tej samej sieci – wszędzie ten sam asortyment, o takiej samej jakości, zazwyczaj w takich samych lub przynajmniej bardzo zbliżonych cenach. A do tego gwarancję na produkt zakupiony w jednym miejscu można wyegzekwować w dowolnym innym. Trzeba przyznać, że jest to wygodne rozwiązanie.

„Jednoprzyciskowa” wyszukiwarka warsztatów dostępna jest w tej chwili dla następujących marek (w kolejności alfabetycznej):


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.