Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Dojazd 1 Tarnów (małopolskie)


Brak opinii

Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Firma CZAKRAM powstała w 1993 roku i jest prekursorem w branży samochodowych instalacji gazowych w Polsce. Firma zajmuje się dystrybucją oraz montażem instalacji gazowych do samochodów o wadze do 3,5 tony i działa nieprzerwanie do chwili obecnej. CZAKRAM jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę jednego z największych na świecie producentów nowoczesnych instalacji LPG oraz CNG włoskiej firmy MTM s.r.l. z Cherasco firmującej swe wyroby znakiem BRC, oraz producenta zbiorników firmy STAKO. BRC posiada instalacje LPG do wszystkich typów samochodów, zarówno do samochodów gaźnikowych, jak też z jedno i wielo punktowym wtryskiem paliwa. Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania w dziedzinie wtrysku gazu w fazie lotnej: FLY SEQUENT, SEQUENT 24 oraz SEQUENT 56 które przeznaczone są do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Charakterystyczną cechą tych systemów jest nie tylko precyzyjne sterowanie i dawkowanie LPG , lecz także bardzo wysoki stopień zintegrowania sterowania wtryskiem z fabrycznym układem zasilania silnika. Nasze instalacje spełniają rygorystyczne normy spalin EURO 3 i EURO 4 Proponowane przez naszą firmę urządzenia BRC posiadają certyfikat jakości ISO 9001, oraz spełniają normy ONZ E67,01. Współpracujemy z wieloma przedstawicielami koncernów samochodowych w Polsce w tym m.in. CHEVROLET, HYUNDAI, SEAT, VOLKSWAGEN w samochodach których instalacje gazowe marki BRC są montowane bez utraty gwarancji. Firma Czakram znalazła się w gronie tegorocznych laureatów XIV edycji Medalu Europejskiego dla Usług. Medal Europejski, to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom przez najważniejszą instytucję zajmującą się kontaktami Polski z Unią Europejską - Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (współorganizatora i patrona) oraz przez Business Centre Club. Zestawy Instalacji gazowych LPG i CNG.


Godziny pracy

Sobota: 8:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Tarnów (małopolskie) Dojazd 1

Poleć znajomemu

13 - 11 =

Twoje pytanie trafi do: Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

* pola wymagane


13 - 11 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

13 - 11 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, ZavoliDane kontaktowe

13 - 11 =

Umów wizytę serwisową
Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Podsumowanie

,

tel.Wróć
REKLAMA