Szukaj
REKLAMA
LPG

Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Dojazd 1 Tarnów (małopolskie)

Opinie: 65

4,997% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

Czakram Jacek Okoński Spółka jawna - BRC, Zavoli

Firma CZAKRAM powstała w 1993 roku i jest prekursorem w branży samochodowych instalacji gazowych w Polsce. Firma zajmuje się dystrybucją oraz montażem instalacji gazowych do samochodów o wadze do 3,5 tony i działa nieprzerwanie do chwili obecnej. CZAKRAM jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę jednego z największych na świecie producentów nowoczesnych instalacji LPG oraz CNG włoskiej firmy MTM s.r.l. z Cherasco firmującej swe wyroby znakiem BRC, oraz producenta zbiorników firmy STAKO. BRC posiada instalacje LPG do wszystkich typów samochodów, zarówno do samochodów gaźnikowych, jak też z jedno i wielo punktowym wtryskiem paliwa. Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania w dziedzinie wtrysku gazu w fazie lotnej: FLY SEQUENT, SEQUENT 24 oraz SEQUENT 56 które przeznaczone są do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Charakterystyczną cechą tych systemów jest nie tylko precyzyjne sterowanie i dawkowanie LPG , lecz także bardzo wysoki stopień zintegrowania sterowania wtryskiem z fabrycznym układem zasilania silnika. Nasze instalacje spełniają rygorystyczne normy spalin EURO 3 i EURO 4 Proponowane przez naszą firmę urządzenia BRC posiadają certyfikat jakości ISO 9001, oraz spełniają normy ONZ E67,01. Współpracujemy z wieloma przedstawicielami koncernów samochodowych w Polsce w tym m.in. CHEVROLET, HYUNDAI, SEAT, VOLKSWAGEN w samochodach których instalacje gazowe marki BRC są montowane bez utraty gwarancji. Firma Czakram znalazła się w gronie tegorocznych laureatów XIV edycji Medalu Europejskiego dla Usług. Medal Europejski, to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom przez najważniejszą instytucję zajmującą się kontaktami Polski z Unią Europejską - Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (współorganizatora i patrona) oraz przez Business Centre Club. Zestawy Instalacji gazowych LPG i CNG.


Godziny pracy

Sobota: 8:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Tarnów (małopolskie) Dojazd 1

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 × 8 =

REKLAMA