Szukaj
REKLAMA
LPG

AUTKOGAZ S.C.

Marymoncka 34 - brama wjazdowa Warszawa (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 22 834 44 26

Warsztat polecany przez:
LOVATO LANDIRENZO BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTKOGAZ S.C.

"AUTKOGAZ" jest firmą działającą na rynku warszawskim od 1993 roku. W pierwszym roku istnienia firmy nasza działalność skupiała się na montażu instalacji LPG do samochodów gaźnikowych.W 1994 roku nawiązaliśmy współpracę z Laboratorium Badań Silników w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie. PIMOT był pierwszym dystrybutorem instalacji gazowych - tak dobrze dziś znanej - firmy Landi Renzo. Fachowe doradztwo oraz stały dostęp do najnowocześniejszych - jak na te lata - instalacji gazowych, stworzyły komfortowe warunki do rozwoju naszej firmy. Ukoronowaniem współpracy było otworzenie warsztatu "AUTKOGAZ" na terenie PIMOTu, gdzie działaliśmy do końca 1999 roku. Rok 2000 przyniósł istotne zmiany. Przekształcenia w Instytucie oraz potrzeba kreowania własnego wizerunku na rynku, spowodowały przeniesienie firmy do nowej siedziby na Bielanach przy ul. Podleśnej 38 A. Ostatnie lata w branży autogazu w Polsce to napływ nowych niekoniecznie wysokiej jakości instalacji gazowych. Po ich weryfikacji oparliśmy się na stałej współpracy z przedstawicielstwami, które posiadają serwis techniczny i służą pomocą w rozwiązywaniu problemów wynikających z adaptacji aut na gaz. Instalacje LPG, które proponujemy naszym klientom nie należą do najtańszych, a tym samym i najprostszych. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, aby zaproponować optymalne rozwiązanie. Im bardziej zaawansowana technologia, tym lepszy efekt końcowy a oto przecież chodzi i nam i naszym klientom. Montaż i serwis instalacji gazowych; mechanika pojazdowa.


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AG Centrum, AGIS, BRC, Landi, Landi Renzo, Prins, Zenit

AUTKOGAZ S.C.
AUTKOGAZ S.C.
AUTKOGAZ S.C.
AUTKOGAZ S.C.

AUTKOGAZ S.C.
AUTKOGAZ S.C.
AUTKOGAZ S.C.
AUTKOGAZ S.C.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (1):

Mechanika

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Marymoncka 34 - brama wjazdowa

Poleć znajomemu

17 + 2 =

Twoje pytanie trafi do: AUTKOGAZ S.C.

* pola wymagane


17 + 2 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

17 + 2 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTKOGAZ S.C.Dane kontaktowe

17 + 2 =

Umów wizytę serwisową
AUTKOGAZ S.C.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTKOGAZ S.C.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTKOGAZ S.C.

Podsumowanie

,

tel.Wróć