Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Wrocławska 93 Gdynia (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 58 668 57 77

Warsztat polecany przez:
BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Nasza firma rozpoczęła działalność jako jedna z pierwszych w trójmieście w zakresie montażu samochodowych instalacji gazowych. Czas ten pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia oraz zaufanego grona klientów. SYSTEM GWARANCJI ASSISTANCE BRC NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Montowane marki : AGIS, BINGO, BRC, KME, OMVL, STAG. Serwisowane marki: AC, AGC, AUTRONIC, BIGAS, BINGO, BRC, ELPIGAZ, EMMEGAS, HEVELIUS, KME, LANDI, LOVATO, LECHO, LEONARDO, LO-GAS, LOVTEC, OMEGAS, OMVL, ROMANO, ROMANO RIS, SEC, STAG, TARTARINI, VERSUS, VIOLA PLUS SYSTEM GWARANCJI ASSISTANCE BRC NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.


Montowane / serwisowane systemy LPG (18):

AC, AEB, AGIS, Autronic, BRC, Bigas, Bingo, Elpigaz, Emmegas, KME, Landi, Lecho, Lo.gas, Lovato, Lovtec, OMVL, Tartarini, VESRSUSGAS

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1992

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gdynia (pomorskie) Wrocławska 93

Poleć znajomemu

3 + 12 =

Twoje pytanie trafi do: AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

* pola wymagane


3 + 12 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 12 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.StefanowskiDane kontaktowe

3 + 12 =

Umów wizytę serwisową
AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Podsumowanie

,

tel.Wróć