Szukaj

« Powrót
AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Gołębia 1 Gdynia (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 58 668 57 77

Warsztat polecany przez:

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

AUTO ATUT S.C. W.Orłowski, J.Stefanowski

Nasza firma rozpoczęła działalność jako jedna z pierwszych w trójmieście w zakresie montażu samochodowych instalacji gazowych. Czas ten pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia oraz zaufanego grona klientów. SYSTEM GWARANCJI ASSISTANCE BRC NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Montowane marki : AGIS, BINGO, BRC, KME, OMVL, STAG. Serwisowane marki: AC, AGC, AUTRONIC, BIGAS, BINGO, BRC, ELPIGAZ, EMMEGAS, HEVELIUS, KME, LANDI, LOVATO, LECHO, LEONARDO, LO-GAS, LOVTEC, OMEGAS, OMVL, ROMANO, ROMANO RIS, SEC, STAG, TARTARINI, VERSUS, VIOLA PLUS SYSTEM GWARANCJI ASSISTANCE BRC NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.


Montowane / serwisowane systemy LPG (18):

AC, AEB, AGIS, Autronic, BRC, Bigas, Bingo, Elpigaz, Emmegas, KME, Landi, Lecho, Lo.gas, Lovato, Lovtec, OMVL, Tartarini, VESRSUSGAS

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1992

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gdynia (pomorskie) Gołębia 1

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 + 1 =