Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AUTO NA GAZ inż.Paweł Szadkowski

Olgierda 22 Gdynia (pomorskie)

Opinie: 2

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


M
mariusz
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

02 października 2019
Montaż instalacji gazowej

Zakladalem juz 3 instalacje u Pana Pawla. Dwie poprzednie elpigaz, to byla poezja. Teraz zakladalem kinga ktora mam od tygodnia i jak narazie rowniez spisuje sie znakomicie. Jakosc montazu i estetyka wykoniania znakomita. Warto zqczekac teoche dluzej bo zalozenie trwalo az 3 dni ale nie jezdzi sie potem co chwile na poprawki i traci nerwy.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 64 000 km
Samochód: Toyota Auris 2 osób poleca ten samochód pod gaz

T
Tomasz
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

14 listopada 2018
Montaż instalacji gazowej

Profesjonalne podejście do klienta obsługa niemal door to door. 2 dni autko gotowe do jazdy na lpg. Zdecydowanie polecam to nie pierwsze moje auto zamontowane u Pana Pawła.


Samochód: Honda FR-V 1 osób poleca ten samochód pod gazMontowane / serwisowane systemy LPG (1):

KING

Godziny pracy


Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gdynia (pomorskie) Olgierda 22


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

14 - 9 =