Szukaj
REKLAMA
LPG

AUTOCHAMPION

Brzeska 123 Siedlce (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 25 633 52 50

Warsztat polecany przez:
STAG KME LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTOCHAMPION

Firma AutoChampion powstała w 1996 roku. Specjalizujemy się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych. Należymy między innymi do Ogólnopolskiej Sieci Warsztatów Q-Service co wiąże się z najwyższą jakością świadczonych usług oraz wyposażeniem warsztatu. Nasze profesjonalnie przygotowane warsztaty, posiadają zaplecze wsparcia technicznego i promocyjnego, działające według jednolitych standardów obsługowych. Posiadamy także profesjonalnie przygotowane warsztaty pod kątem montażu oraz naprawy instalacji gazowych. Nasi klieni mają możliwośc skorzystania także z zakupów w systemie ratalnym. Nasz sklep oferuje Państwu możliwość zakupu pełnej gamy części zamiennych i akcesoriów do wszystkich marek samochodów. W natychmiastowej sprzedaży posiadamy wszelkie typowe części zamienne potrzebne przy okresowej wymianie. Czas realizacji zamówienia na pozostałe części zamienne to zazwyczaj 24 godziny. Montaż i serwis instalacji gazowych renomowanych producentów : Landi Renzo, KME, Lovato NA CZAS MONTAŻU AUTO ZASTĘPCZE . Nasze usługi z zakresu napraw mechanicznych to między innymi: -naprawy zawieszenia pojazdów, -naprawy hamulców, -naprawa rozruszników i alternatorów, -naprawa układów kierowniczych, -naprawa klimatyzacji -wymiana rozrządów, -wymiana amortyzatorów, -wymiana układów wydechowych, -wymiana płynów eksploatacyjnych, -montaż haków i tłumików, itp.


Montowane / serwisowane systemy LPG (3):

KME, Landi Renzo, Lovato

AUTOCHAMPION
AUTOCHAMPION
AUTOCHAMPION
AUTOCHAMPION

AUTOCHAMPION

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (6):

Mechanika, Serwis opon, Blacharstwo-Lakiernictwo, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Siedlce (mazowieckie) Brzeska 123

Poleć znajomemu

3 + 4 =

Twoje pytanie trafi do: AUTOCHAMPION

* pola wymagane


3 + 4 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 4 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTOCHAMPIONDane kontaktowe

3 + 4 =

Umów wizytę serwisową
AUTOCHAMPION

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOCHAMPION

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOCHAMPION

Podsumowanie

,

tel.Wróć