Szukaj

« Powrót

AUTOPERFEKT Poczesna

Handlowa 17A Poczesna (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 34 327 46 24

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

AUTOPERFEKT Poczesna

Auto Perfekt to firma z wieloletnią tradycją, słynąca z wysokiego standardu oferowanych usług i sprzętu. Istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1993 roku, stanowiąc nowoczesny warsztat samochodowy z szerokim spektrum usług, oferujący kompleksowe usługi z zakresu: - montażu i serwisu instalacji LPG min. takim marek jak : KME, KING, LOVATO, STAG, AG Centrum, ESGI  Oprócz warsztatu samochodowego w firmie jest dostępny dla klientów sklep z tysiącami części do różnych marek samochodów jak i sklep z częściami dla instalacji lpg. Prowadzimy również sklep internetowy jak i sprzedaż części przy pomocy największych portali aukcyjnych ( Allegro Ebay )


Montowane / serwisowane systemy LPG (34):

AC, AEB, AGIS, ALEX, Acon, Autronic, BRC, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lo.gas, Lovato, Lovtec, MTM, Med, OMB, OMVL, OPTIMA, PROPAN, Prins, Romano, STAG, Stefanelli, Tartarini, VSI Prins, Vialle, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (1):

SOLARIS diesel

AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna

AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Poczesna (śląskie) Handlowa 17A

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

17 + 1 =