Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTOPERFEKT Poczesna

Handlowa 17A Poczesna (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 34 327 46 24

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTOPERFEKT Poczesna

Auto Perfekt to firma z wieloletnią tradycją, słynąca z wysokiego standardu oferowanych usług i sprzętu. Istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1993 roku, stanowiąc nowoczesny warsztat samochodowy z szerokim spektrum usług, oferujący kompleksowe usługi z zakresu: - montażu i serwisu instalacji LPG min. takim marek jak : KME, KING, LOVATO, STAG, AG Centrum, ESGI  Oprócz warsztatu samochodowego w firmie jest dostępny dla klientów sklep z tysiącami części do różnych marek samochodów jak i sklep z częściami dla instalacji lpg. Prowadzimy również sklep internetowy jak i sprzedaż części przy pomocy największych portali aukcyjnych ( Allegro Ebay )


Montowane / serwisowane systemy LPG (34):

AC, AEB, AG Centrum, AGIS, ALEX, Acon, Autronic, BRC, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lo.gas, Lovato, Lovtec, MTM, Med, OMB, OMVL, OPTIMA, PROPAN, Prins, Romano, STAG, Stefanelli, Tartarini, VSI Prins, Vialle, Zavoli, Zenit

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (1):

SOLARIS diesel

AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna

AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna
AUTOPERFEKT Poczesna

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00:0 - 14::00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Poczesna (śląskie) Handlowa 17A

Poleć znajomemu

9 + 7 =

Twoje pytanie trafi do: AUTOPERFEKT Poczesna

* pola wymagane


9 + 7 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 + 7 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTOPERFEKT PoczesnaDane kontaktowe

9 + 7 =

Umów wizytę serwisową
AUTOPERFEKT Poczesna

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOPERFEKT Poczesna

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOPERFEKT Poczesna

Podsumowanie

,

tel.Wróć