Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTOTECHNIK Domino Andrzej

Zawidowska 31 Lubań (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 75 721 34 59

Warsztat polecany przez:
BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTOTECHNIK Domino Andrzej

Zapewniamy profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanej włoskiej marki BRC. Wieloletnie branżowe doświadczenie naszych montażystów w połączeniu z wysoką jakością systemów BRC gwarantuje pełne zadowolenie klienta. Udzielamy 2 letniej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, zapewniamy ubezpieczenie OC na samochód w trakcie montażu, oferujemy unikalny w branży LPG ogólnokrajowy program ASSISTANCE. Obszerna gama systemów BRC pozwala wyposażyć w LPG niemal każdy samochód bez względu na jego wiek. Wykonujemy również regulacje (strojenia) montowanych instalacji oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W naszym punkcie oferujemy paliwo LPG najwyższej jakości. Możecie Państwo zakupić drobne akcesoria i płyny eksploatacyjne.

M.T.M. to włoska firma z siedzibą w Cherasco (Cuneo) posiadająca prawa do znaku towarowego BRC Gas Equipment, jest ona światowym liderem w produkcji i sprzedaży komponentów oraz kompletnych systemów zasilania gazem.

Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment powstała w roku 1977 i od tego czasu obserwujemy jej dynamiczny rozwój. W ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych producentów systemów wykorzystujących paliwa alternatywne. Montaż i serwis instalacji gazowych


Montowane / serwisowane systemy LPG (12):

AGIS, BRC, Bigas, Elpigaz, KME, Koltec, Landi, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, Prins, Stefanelli

AUTOTECHNIK Domino Andrzej
AUTOTECHNIK Domino Andrzej

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (6):

Mechanika, Serwis opon, Blacharstwo-Lakiernictwo, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1992

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Lubań (dolnośląskie) Zawidowska 31

Poleć znajomemu

18 - 2 =

Twoje pytanie trafi do: AUTOTECHNIK Domino Andrzej

* pola wymagane


18 - 2 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

18 - 2 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTOTECHNIK Domino AndrzejDane kontaktowe

18 - 2 =

Umów wizytę serwisową
AUTOTECHNIK Domino Andrzej

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOTECHNIK Domino Andrzej

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOTECHNIK Domino Andrzej

Podsumowanie

,

tel.Wróć