Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Auto Alternatywa Marek Bołtryk

Auto Alternatywa Marek Bołtryk

Dojlidy Fabryczne 18 Białystok (podlaskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 609 424 264

Warsztat polecany przez:
ALEX

Opinie: 1

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


C
chris
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

14 września 2021
Serwis instalacji gazowej

Polecam, Pan Marek to prawdziwy specjalista.

Montowane / serwisowane systemy LPG (39):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, Autronic, BRC, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, Med, Necam-Koltec, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, SOLARIS diesel, STAG, Tartarini, VSI Prins, Voltran, ZENIT, Zavoli, Öcotec

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku, rosyjsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Białystok (podlaskie) Dojlidy Fabryczne 18


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 + 15 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto