Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Auto Gleńsk

Bieruńska 64 Pszczyna (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 32 211 61 42

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0,00

Obsługa:
0,00
Jakość usług:
0,00
Stosunek jakości do ceny:
0,00Brak opinii

Auto Gleńsk

Firma Auto Gleńsk powstała w 1997 roku w Miedźnej, początkowo jako zakład mechaniki pojazdowej, który zaczął specjalizować się w montażu instalacji gazowych, co obecnie stanowi mocny element oferty. Auto Gleńsk oferuje sprawdzone urządzenia wielu znanych firm m.in. Landi, Landi Renzo, Princ czy Tomasetto. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował w 2003 roku otwarciem nowej siedziby w Pszczynie, oraz wzbogaceniem oferty. Obecnie Auto Gleńsk to także salon/serwis samochodów marki TATA oraz punkt sprzedaży quadów i skuterów.

SALON SAMOCHODÓW MARKI SSANGYONG. Czynne od 9:00 do 17:00. Wyrzucamy markę kEEWAY. Proszę o dodanie informacji że udzielamy 5lat gwarancji na ins gaz. oraz ze na czas montażu bezpłatny samochód zastępczy, zapraszamy.

ATE - centrum hamulcowe Autoryzowany dealer-serwis quadów, skuterów marek: KYCMO, KEEWAY, ATV SWEDEN, ATX MOTOR
.


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AC, Landi Renzo, Lovato, Prins, STAG, Stefanelli, Tartarini

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Serwis opon, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1997

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Pszczyna (śląskie) Bieruńska 64


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 × 1 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto