Szukaj
REKLAMA
LPG

Auto Gleńsk

Bieruńska 64 Pszczyna (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 32 210 17 05

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

Auto Gleńsk

Firma Auto Gleńsk powstała w 1997 roku w Miedźnej, początkowo jako zakład mechaniki pojazdowej, który zaczął specjalizować się w montażu instalacji gazowych, co obecnie stanowi mocny element oferty. Auto Gleńsk oferuje sprawdzone urządzenia wielu znanych firm m.in. Landi, Landi Renzo, Princ czy Tomasetto. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował w 2003 roku otwarciem nowej siedziby w Pszczynie, oraz wzbogaceniem oferty. Obecnie Auto Gleńsk to także salon/serwis samochodów marki TATA oraz punkt sprzedaży quadów i skuterów.

SALON SAMOCHODÓW MARKI SSANGYONG. Czynne od 9:00 do 17:00. Wyrzucamy markę kEEWAY. Proszę o dodanie informacji że udzielamy 5lat gwarancji na ins gaz. oraz ze na czas montażu bezpłatny samochód zastępczy, zapraszamy.

ATE - centrum hamulcowe Autoryzowany dealer-serwis quadów, skuterów marek: KYCMO, KEEWAY, ATV SWEDEN, ATX MOTOR
.


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AC, Landi Renzo, Lovato, Prins, STAG, Stefanelli, Tartarini

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Serwis opon, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1997

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Pszczyna (śląskie) Bieruńska 64

Poleć znajomemu

19 - 9 =

Twoje pytanie trafi do: Auto Gleńsk

* pola wymagane


19 - 9 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

19 - 9 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Auto GleńskDane kontaktowe

19 - 9 =

Umów wizytę serwisową
Auto Gleńsk

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto Gleńsk

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto Gleńsk

Podsumowanie

,

tel.Wróć