Szukaj
REKLAMA
LPG

BLOKMAN

Złotno 25 Łódź (łódzkie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

BLOKMAN

Działalność firmy Blokman oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wdrażania urządzeń LPG, znajomości rynku zabezpieczeń samochodowych, wiedzy wykwalifikowanych Pracowników i chęci zapewnienia naszym Klientom profesjonalnej obsługi. Naszymi Partnerami biznesowymi są firmy oferujące produkty najwyższej jakości, przyjazne Użytkownikom, spełniające wszystkie normy i wymogi techniczne wysoko oceniane przez Specjalistów Branży Samochodowej. Autogaz: - SEQUENT 32 obd - SEQUENT SDI - SEQUENT P&D
Blokady: - bolcowe - rurowe Autoalarmy: - Ampio - Tytan Tuning / hamownia: - Chip-tuning - Powerbox - Hamownia Klimatyzacja: - Nabijanie klimatyzacji - Wykrywanie nieszczelności Serwis opon: - Wymiana opon - Wyważanie z optymalizacją - Wulkanizacja Czyszczenie wtryskiwaczy: - Clean Master - Ultradźwiękowe Znakowanie pojazdów: - tradycyjne - metoda DNA Diagnostyka samochodowa: - KTS - GSCAN


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AG Centrum, BRC, KME, LPGTECH, Lovato, STAG, Zenit

BLOKMAN
BLOKMAN
BLOKMAN
BLOKMAN


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: Dyżur -

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja, Hamownia

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1998

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) Złotno 25

Poleć znajomemu

9 × 10 =

Twoje pytanie trafi do: BLOKMAN

* pola wymagane


9 × 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 × 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: BLOKMANDane kontaktowe

9 × 10 =

Umów wizytę serwisową
BLOKMAN

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
BLOKMAN

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
BLOKMAN

Podsumowanie

,

tel.Wróć