Szukaj

BLOKMAN

Złotno 25 Łódź (łódzkie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

BLOKMAN

Działalność firmy Blokman oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wdrażania urządzeń LPG, znajomości rynku zabezpieczeń samochodowych, wiedzy wykwalifikowanych Pracowników i chęci zapewnienia naszym Klientom profesjonalnej obsługi. Naszymi Partnerami biznesowymi są firmy oferujące produkty najwyższej jakości, przyjazne Użytkownikom, spełniające wszystkie normy i wymogi techniczne wysoko oceniane przez Specjalistów Branży Samochodowej. Autogaz: - SEQUENT 32 obd - SEQUENT SDI - SEQUENT P&D
Blokady: - bolcowe - rurowe Autoalarmy: - Ampio - Tytan Tuning / hamownia: - Chip-tuning - Powerbox - Hamownia Klimatyzacja: - Nabijanie klimatyzacji - Wykrywanie nieszczelności Serwis opon: - Wymiana opon - Wyważanie z optymalizacją - Wulkanizacja Czyszczenie wtryskiwaczy: - Clean Master - Ultradźwiękowe Znakowanie pojazdów: - tradycyjne - metoda DNA Diagnostyka samochodowa: - KTS - GSCAN


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

BRC, KME, LPGTECH, Lovato, STAG, ZENIT, ZENIT

BLOKMAN
BLOKMAN
BLOKMAN
BLOKMAN


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja, Hamownia

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1998

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) Złotno 25

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

7 × 10 =