Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

ul.Kochanowskiego 50 Łańcut (podkarpackie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 17 225 58 23

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

Firma istnieje od 2000 roku, nasza główna oferta to montaż instalacji gazowych do samochodów: gaźnikowych oraz wtrysk jedno i wielopunktowy. Szczególnie polecamy najnowsze instalacje sekwencyjne STAG-4, SATG-300, STAG-300plus. Oferujemy serwis, diagnostykę wykonanych instalacji, ponadto w naszej ofercie znajduje się wymiana oleju firmy VALVOLINE dedykowanego do silników zasilanych gazem. Oferta nasza obejmuje również sprzedaż i serwis ogumienia na zamówienie, oraz serwis klimatyzacji. Posiadamy nowoczesne urządzenia serwisowo montażowe, dzięki którym nasze usługi są na wysokim poziomie.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy AC S.A. dystrybutora instalacji STAG


Montowane / serwisowane systemy LPG (16):

4GAS, AC, AG Centrum, AGIS, Acon, Autronic, Bigas, Easyjet, Elpigaz, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, OMVL, STAG, Tartarini

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (2):

Serwis opon, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2000

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łańcut (podkarpackie) ul.Kochanowskiego 50

Poleć znajomemu

5 + 6 =

Twoje pytanie trafi do: DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

* pola wymagane


5 + 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 + 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: DOMINO Montaż Autogaz ŁańcutDane kontaktowe

5 + 6 =

Umów wizytę serwisową
DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

Podsumowanie

,

tel.Wróć