Szukaj

« Powrót

DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

ul.Kochanowskiego 50 Łańcut (podkarpackie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 17 225 58 23

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

DOMINO Montaż Autogaz Łańcut

Firma istnieje od 2000 roku, nasza główna oferta to montaż instalacji gazowych do samochodów: gaźnikowych oraz wtrysk jedno i wielopunktowy. Szczególnie polecamy najnowsze instalacje sekwencyjne STAG-4, SATG-300, STAG-300plus. Oferujemy serwis, diagnostykę wykonanych instalacji, ponadto w naszej ofercie znajduje się wymiana oleju firmy VALVOLINE dedykowanego do silników zasilanych gazem. Oferta nasza obejmuje również sprzedaż i serwis ogumienia na zamówienie, oraz serwis klimatyzacji. Posiadamy nowoczesne urządzenia serwisowo montażowe, dzięki którym nasze usługi są na wysokim poziomie.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy AC S.A. dystrybutora instalacji STAG


Montowane / serwisowane systemy LPG (16):

4GAS, AC, AGIS, Acon, Autronic, Bigas, Easyjet, Elpigaz, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, OMVL, STAG, Tartarini, ZENIT

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (2):

Serwis opon, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2000

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łańcut (podkarpackie) ul.Kochanowskiego 50

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 × 4 =