Szukaj

EDE Edward Stocki

ul. Bażyńskiego 12/1 Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 89 527 27 40

Warsztat polecany przez:
LPGTECH LOVATO LANDIRENZO BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

EDE Edward Stocki

Nasza firma zajmuje się montażem i serwisowaniem samochodowych instalacji gazowych oraz kompleksową obsługą pojazdów od 2001r. Czas ten pozwolił nam zdobyć szerokie doświadczenie i profesjonalizm, wraz z tym szerokie grono zadowolonych klientów. * Holenderskie systemy LPG-serwis * Chiptuning-zwiększanie mocy silników benzynowych i diesla "V-tech" ( P R O M O C J A ) * Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe * Czujniki cofania, centralne zamki, itp * Elektromechanika * Mechanika pojazdowa (układy hamulcowe,zasilania paliwa,zawieszenia i inne) * Pogwarancyjna obsługa samochodów SUBARU, OPEL, CHEVROLET * NAPRAWA GWINTÓW (wszystkie rodzaje) * Kompletna mechanika silników * Montaż i serwis instalacji gazowych -AKREDYTACJA: OPEL,CHEVROLET,KIA,HYUNDAI -SYSTEM GWARANCJI KRAJOWEJ ASSISTANCE BRC


Montowane / serwisowane systemy LPG (22):

AC, AEB, AG Centrum, AG DGI, AGIS, Autronic, BRC, Bigas, Elpigaz, Emmegas, Europegas, KME, Koltec, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, OMVL, Prins, Tartarini, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy CNG (2):

BRC, Landi Renzo

EDE Edward Stocki
EDE Edward Stocki
EDE Edward Stocki
EDE Edward Stocki


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2001

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Olsztyn (warmińsko-mazurskie) ul. Bażyńskiego 12/1

Poleć znajomemu

10 × 4 =

Twoje pytanie trafi do: EDE Edward Stocki

* pola wymagane


10 × 4 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 × 4 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: EDE Edward StockiDane kontaktowe

10 × 4 =

Umów wizytę serwisową
EDE Edward Stocki

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
EDE Edward Stocki

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
EDE Edward Stocki

Podsumowanie

,

tel.Wróć