Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


EKO-CAR CEBULA

Przemysłowa 21 Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0,00

Obsługa:
0,00
Jakość usług:
0,00
Stosunek jakości do ceny:
0,00Brak opinii

EKO-CAR CEBULA

Auto Gaz / Montaż LPG - Jastrzębie-Zdrój EKO-CAR
Instalacje gazowe IV generacji

Przerażają Cię wysokie ceny benzyny i szukasz rozwiązania, które pozwoliłoby Ci zaoszczędzić bez przesiadania się do innego środka transportu? Zainwestuj w instalację gazową IV generacji, a montaż LPG zleć naszej firmie!

W naszym warsztacie w Jastrzębiu Zdroju na Śląsku do przystosowania samochodów z silnikami benzynowymi do zasilania auto gazem wykorzystujemy nowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu – STAG 400 DPI. Sterownik umożliwia montaż LPG w wybranych modelach samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
Instalacje gazowe dla wymagających

Instalacje auto gazu ze sterownikiem STAG 400 DPI odpowiadają potrzebom zaawansowanych technologicznie pojazdów, które są wręcz naszpikowane elektroniką. Ponieważ silniki takich samochodów są wyjątkowo wrażliwe na jakiekolwiek zmiany fabrycznych parametrów, montaż LPG nie może w żaden sposób zakłócić współpracy układu zasilania z komputerem pokładowym. Właściwą integrację instalacji auto gazu z układem zasilania benzynowego zapewnić może właśnie STAG 400 DPI.
Dlaczego właśnie STAG 400 DPI?

Produkowany z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz najwyższej jakości podzespołów elektronicznych nie tylko spełnia wymagania silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, lecz sprawia także, że po montażu LPG są one bardziej ekonomiczne i jednocześnie przyjazne dla środowiska. Instalacje auto gazu wyposażone w ten sterownik należą do najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Zalety i funkcjonalności:

    gwarantuje stabilną pracę silnika z zachowaniem parametrów pracy odpowiadających pełnemu zasilaniu benzyną,
    zapewnia bardzo precyzyjne dawkowanie gazu w całym zakresie obrotów silnika pobierając przy tym minimalną ilość benzyny,
    automatyczne i przede wszystkim niewyczuwalne przejście na zasilanie auta gazem,
    ma możliwość pracy z układami z dotryskami,
    intuicyjny schemat podłączenia,
    szybka i precyzyjna kalibracja dzięki łatwemu w obsłudze programowi,
    mapa graficzna 3D,
    wbudowany adapter dla systemu diagnostyki pokładowej OBD II/EOBD,
    zintegrowany emulator ciśnienia paliwa,
    zaawansowany system autodiagnozy,
    pozwala odczytywać korekcje ECU silnika,
    daje możliwość sprawdzenia parametrów na oscyloskopie.

Długodystansowe testy drogowe przeprowadzane przez laboratorium Badań i Certyfikacji wykazały ponadto, że montaż LPG z zastosowaniem tego sterownika jest w 100% bezpieczny dla silnika zapewniając także pełną ochronę wtryskiwaczy benzynowych.

Poza tym STAG 400 DPI zapewnia wyjątkowo ekonomiczną jazdę oferując jednocześnie doskonałe osiągi. Zużycie LPG przy montażu w aucie instalacji gazowej z tym sterownikiem szacuje się na 20% wyższe od aktualnego wskazania komputera benzynowego, podczas gdy średnia wartość zużycia benzyny wynosi ok. 0,5l na cylinder/100km. Naturalnie dla samochodu innej marki, o innym stanie technicznym, z silnikiem o innym kodzie, jak również zatankowanego niższej jakości paliwem, czy poddanego innym warunkom eksploatacji wcześniej wymienione dane mogą ulec zmianie.

Niewątpliwym atutem jest sterownika jest także fakt, że zapewnia on niemalże bezawaryjną pracę instalacji auto gazu. Poprawnie przeprowadzony montaż LPG sprawi więc, że ewentualne prace serwisowe będą niezbędne jedynie podczas okresowych przeglądów.
Adapter OBD II/EOBD

Komunikacja instalacji auto gazu z komputerem benzynowym możliwa jest poprzez następujące protokoły OBD II/EOBD:

    ISO-9141
    ISO-14230,
    ISO-15765.

Montaż LPG ze sterownikiem STAG 400 DPI to inwestycja, która szybko się zwróci i pozwoli na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu. Poza tym zlecając montaż LPG w naszym warsztacie zyskujesz pewność, że zaproponowana przez nas instalacja auto gazu zapewni Ci komfortową i dynamiczną, ale i jednocześnie ekonomiczną jazdę w pełnym zakresie parametrów gwarantowanych przez producenta Twojego samochodu.


Godziny pracy


Jastrzębie-Zdrój (śląskie) Przemysłowa 21


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 + 5 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto