Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

FHU LE-GAZ Janusz Lecyk

Wypoczynkowa 17 Piła (wielkopolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 603 166 421

Warsztat polecany przez:
KME LOVATO LANDIRENZO BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

FHU LE-GAZ Janusz Lecyk

Jesteśmy firmą działającą na pilskim rynku od 2003 roku. Specjalizujemy się w montażu, serwisie i naprawach samochodowych układów zasilania paliwem LPG. Naszą główną marką jest włoska firma BRC produkująca od wielu lat samochodowe instalacje  gazowe. Systemy  BRC  cechują się wysoką jakością, bezawaryjnością i niezawodnością co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Koncesjonariuszem produktów  BRC w Polsce  jest firma CZAKRAM z siedzibą w Tarnowie której jesteśmy jedynym  przedstawicielem w  Pile. Jesteśmy również reprezentantem firmy  LandiRenzo produkującej miedzy innymi systemy  Omegas  i  Lovato. Ponadto obsługujemy  instalacje firm KME (Diego, Sirocco, Bingo M, Bingo S), AG (Zenit, Autronic),  Stag,


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (1):

Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Piła (wielkopolskie) Wypoczynkowa 17

Poleć znajomemu

10 × 3 =

Twoje pytanie trafi do: FHU LE-GAZ Janusz Lecyk

* pola wymagane


10 × 3 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 × 3 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: FHU LE-GAZ Janusz LecykDane kontaktowe

10 × 3 =

Umów wizytę serwisową
FHU LE-GAZ Janusz Lecyk

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
FHU LE-GAZ Janusz Lecyk

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
FHU LE-GAZ Janusz Lecyk

Podsumowanie

,

tel.Wróć