Szukaj

« Powrót

MULTISERWIS S.C. Chruściel Marcin, Dłużeń Marcin

Niwiska 25 NIWISKA (podkarpackie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 668707760

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

MULTISERWIS S.C. Chruściel Marcin, Dłużeń Marcin

Samochodowe Instalacje Gazowe

Profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych opartych o nowoczesne i uniwersalne sterowniki STAG, KME oraz LPGTECH, cieszące się bardzo dobrą opinią oraz sporym zainteresowaniem użytkowników ceniących jakość i niezawodność.

  • dokonujemy bezpłatnej diagnozy auta przed montażem

  • stosujemy wyłącznie najlepszej jakości podzespoły dobrane ze sporym zapasem względem osiągów auta

  • montaż w całości zgodny ze sztuką - nie na ilość

  • indywidualna wycena montażu - przystępne ceny!!!

  • strojenie aut sondą szerokopasmową AFR
  • 24 miesiące gwarancji bez limitu kilometrów

  • auto zastępcze na czas montażu

Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AC, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, Prins, STAG

MULTISERWIS S.C. Chruściel Marcin, Dłużeń Marcin

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Mówimy po:

polsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


NIWISKA (podkarpackie) Niwiska 25

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

12 - 2 =