Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Rteam Auto Serwis Burski Piotr

Warszawska 22 Blizne Łaszczyńskiego (mazowieckie)

Opinie: 2

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


F
Filip
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

25 marca 2021
Montaż instalacji gazowej

Profesjonalnie, sprawnie i dokładnie! Instalacja gazowa została dobrze zamontowana.


Instalacja: ALEX OPTIMA ECO-TEC 4 cyl
3 pozytywnych opinii
Samochód: Alfa Romeo MiTo 1 osób poleca ten samochód pod gaz

P
Paweł
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

09 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Wszystko odbyło się w należytym porządku. Na czas, kompetentnie.

Rteam Auto Serwis Burski Piotr

Montaż i Serwis LPG

Specjalizujemy się w najlepszych instalacjach dostępnych na rynku. Jesteśmy autoryzowanym monterem produktów renomowanych firm tj. BRC, LOVATO, LANDI RENZO a poziom wykonania instalacji pozwoli Ci cieszyć się jej bezawaryjną pracą przez długie lata. Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane przez nas instalacje a także świadczymy pełen zakres usług serwisu pogwarancyjnego

 

Warsztat samochodowy Auto Serwis Rteam

Kim jest dobry mechanik? Czasami to jedna osoba, innym razem cały warsztat samochodowy lub auto serwis, w którym eksperci z różnych dziedzin dbają o najwyższą jakość oferowanych usług naprawczych. Mechanika pojazdowa w naszej firmie, to nie tylko podstawowy serwis, bieżące naprawy, czy generalne remonty. To przede wszystkim bezpośredni kontakt z Klientem, który sobie bardzo cenimy. Tak właśnie działa zlokalizowany w niedalekim sąsiedztwie miasta Warszawa Auto Serwis Rteam.

Nasz warsztat samochodowy od lat z sukcesami serwisuje samochody osobowe wszystkich marek, niezależnie do rocznika oraz jednostki napędowej – naprawiamy samochody z silnikami benzynowymi, diesle i samochody z LPG. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę pojazdów z zakresu:

Jako profesjonalny serwis samochodowy współpracujemy z właścicielami samochodów prywatnych. Obsługujemy również samochody firmowe oraz floty samochodowe. Wszystkie zlecenia traktujemy z należytą starannością dbając o to, żeby przeprowadzona diagnostyka samochodowa była trafna i bezbłędnie wskazywała źródło usterki a naprawa przebiegła w najkrótszym możliwym terminie. Mechanik samochodowy indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy wszystkich Klientów z miasta Warszawa – Bemowo.


Montowane / serwisowane systemy LPG (9):

AEB, BRC, KING, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, STAG, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Blizne Łaszczyńskiego (mazowieckie) Warszawska 22


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 + 3 =