Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG

Garncarska 59A Wolbórz (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 44 719 08 81

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 1

4,00

Obsługa:
4,00
Jakość usług:
4,00
Stosunek jakości do ceny:
4.00


A
Adam.G
Polecam

4,00

Obsługa: 4

Jakość usługi: 4

Stosunek jakości do ceny: 4

13 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Wszystko w porządku. mogę spokojnie polecić. Robiłem już u nich drugie auto.

TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG

AUTORYZOWANY SERVIS STAG
Oferujemy montaż instalacji gazowych do samochodów osobowych wszystkich marek. Do każdego auta instalacja jest dobierana indywidualnie. Odpowiedni wybór producenta oraz układu, jak i dobranie parametrów systemu pozwala na ograniczenie spalania oraz maksymalizację otrzymywanej mocy z pojazdu. W zależności od modelu samochodu, jego rocznika oraz indywidualnej specyfikacji silnika wybieramy odpowiednie instalacje: STAG firmy Autogaz AC, OMEGAZ firmy Landirenzo lub BINGO firmy KME. Bezawaryjne działanie instalacji jest zapewnione dzięki wykorzystaniu komponentów wiodących producentów jak Lovato, Tomasetto, Stako,  Niezawodność instalacji jest potwierdzona 2 letnią gwarancją  beż limitu kilometrów. 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam instalować systemy również w pojazdach rzadko spotykanych. Większość naszych klientów pochodzi z okolic Tomaszowa Mazowieckiego oraz Piotrkowa Trybunalskiego jednak bardzo atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm wykonania powodują, że odbiorcy naszych usług przyjeżdżają do nas z całej Polski. Haki holownicze: Wielu użytkowników samochodów przekonało się już o zaletach haka holowniczego. Umożliwia on transport większych przedmiotów na ciągniętej przyczepce jak również pomoc kierowcom unieruchomionych w śniegu lub błocie pojazdów, a stłuczka z pojazdem który najechał na nas od tyłu staje się zupełnie niegroźna. Montowane przez nas haki nigdy Państwa nie zawiodą. Diagnostyka: Korzystając z najnowszego urządzenia BOSH KTS przeprowadzamy pełną diagnostykę sterowników sterowników ponad 446 pojazdów różnych marek. Mechanika samochodowa:       ZAPRASZAMY NA STACJĘ KOTROLI POJAZDÓW 


Montowane / serwisowane systemy LPG (33):

4GAS, AC, AG DGI, AGIS, ALEX, Alisei Zeta, Autogas Italia, Autronic, Bedini, Bigas, Bingo, Elpigaz, Emmegas, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, Med, OMB, OMVL, OPTIMA, REG, Roxi, STAG, Tartarini, Unigas, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (1):

AC

TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG
TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG
TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG
TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG

TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG
TOMGAZ Jacek Tomanek Wolbórz - AUTORYZOWANY SERVIS STAG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: do ust -

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2003

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wolbórz (łódzkie) Garncarska 59A


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

12 - 6 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto