Szukaj

« Powrót

ALFA SERWIS Z. Strzymiński

Zabrzańska 9 Ruda Śląska (śląskie)

Opinie: 2

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


K
Krystian
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

12 marca 2019
Montaż instalacji gazowej

Bardzo się cieszę, że to właśnie oni zamontowali mi gaz w aucie.
Widać, że dbają o każdy szczegół w czasie montażu.
Zamontowali mi osprzęt, jeden z lepszych na rynków.
Nie czuc w ogóle w czasie jazdy, że jeździ się na gazie ;)
POLECAM


Samochód: Alfa Romeo 159 1 osób poleca ten samochód pod gaz

P
Patryk
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

25 stycznia 2019
Montaż instalacji gazowej

Cieszę się, że po raz kolejny miałem okazję skorzystać z profesjonalizmu tego warsztatu samochodowego.
O samochodach wiedzą dosłownie wszystko.
Lubią wyzwania,a motoryzacja to ich pasja.
Co widać!

ALFA SERWIS Z. Strzymiński

Warsztat rozpoczeł dzialalność w 2004 roku w Rudzie Śląskiej. Właścicielem i złaożycielem jest Zbigniew Strzymiński.

Wraz z zespołem mechaników świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy. Jako cele stawiamy sobie przede wszystkim zadowolenie Klienta. Nasi klienci mogą liczyć na skuteczne naprawy, fachowy i kompleksowy serwis oraz prawidłowy montaż instalacji LPG.

Specjalizujemy się w zakresie montażu  instalacji gazowych LPG do pojazdów z silnikami iskrowymi. Nasz oferta obejmuje także montaż instalacji LPG do pojazdów z silnikami diesla. W przypadku korzystania z kompleksowych napraw, usługa jest objęta gwarancją 12 miesięcy.

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (42):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, Autronic, BRC, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, Med, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, SOLARIS, STAG, Stargas, Stefanelli, Tartarini, VESRSUSGAS, VSI Prins, Verona, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (4):

BRC, ZENIT, STAG, ZENIT

ALFA SERWIS Z. Strzymiński
ALFA SERWIS Z. Strzymiński

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2004

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Ruda Śląska (śląskie) Zabrzańska 9


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

12 - 8 =