Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

ul. Składowa 3 Świdnica (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 607-559-642

Warsztat polecany przez:

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

Na rynku instalacji gazowych istniejemy od 1999r. Zajmujemy się serwisem i montażem instalacji LPG. Montujemy instalacje renomowanych firm: BRC, STAG, ZAVOLI, KME. Naszą specjalizacją jest sekwencyjny wtrysk gazu. Montujemy instalacje do większości nowoczesnych silników z bezpośrednim wtryskiem. Posiadamy oprogramowanie i możliwość podłączenia się i diagnozy większości znanych instalacji.

Nasze wykonanie zabudowy pojazdu jest solidne i estetyczne. Wszelkie wykonane przez nas otwory montażowe konserwujemy środkami wiodącej niemieckiej firmy. Wszelkie przewody elektryczne prowadzone są w peszlach, lub specjalnych izolacjach, nie odbiegających od instalacji elektrycznej w pojeździe. Każda instalacja wtryskowa w standardzie posiada pełną sygnalizację poziomu gazu w zbiorniku. Zawór tankowania montowany pod klapką benzyny jest w cenie. Regulacje pojazdu potwierdzone są czterogazowym analizatorem spalin.


Montowane / serwisowane systemy LPG (36):

4GAS, AC, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, Emmegas, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, MTM, OMVL, OPTIMA, REG, Roxi, SOLARIS, STAG, Tamona, Tartarini, Unigas, V-tec, VESRSUSGAS, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Godziny pracy


Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Świdnica (dolnośląskie) ul. Składowa 3

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

7 + 6 =