Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

ul. Składowa 3 Świdnica (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 607-559-642

Warsztat polecany przez:
BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

Na rynku instalacji gazowych istniejemy od 1999r. Zajmujemy się serwisem i montażem instalacji LPG. Montujemy instalacje renomowanych firm: BRC, STAG, ESGI. Naszą specjalizacją jest sekwencyjny wtrysk gazu SEQUENT, STAG, ESGI2. Posiadamy oprogramowanie i możliwość podłączenia się do większości znanych instalacji.

Nasze wykonanie zabudowy pojazdu jest solidne i estetyczne. Wszelkie wykonane przez nas otwory montażowe konserwujemy środkami wiodącej niemieckiej firmy. Wszelkie przewody elektryczne prowadzone są w peszlach, lub specjalnych izolacjach, nie odbiegających od instalacji elektrycznej w pojeździe. Każda instalacja wtryskowa w standardzie posiada pełną sygnalizację poziomu gazu w zbiorniku. Regulacje pojazdu potwierdzone są czterogazowym analizatorem spalin.


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8,00 - 16,00
Sobota: 9,00 - 13,00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Świdnica (dolnośląskie) ul. Składowa 3

Poleć znajomemu

20 - 10 =

Twoje pytanie trafi do: AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

* pola wymagane


20 - 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

20 - 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTO BRC SYSTEM Sosik-SchwidernochDane kontaktowe

20 - 10 =

Umów wizytę serwisową
AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO BRC SYSTEM Sosik-Schwidernoch

Podsumowanie

,

tel.Wróć