Szukaj

« Powrót

Auto Gaz Serwis F1

Prószkowska 78 Opole (opolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 77 445 81 95

Warsztat polecany przez:
STAG AG Centrum

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

Auto Gaz Serwis F1

W OFERCIE : # Montaż oraz serwis samochodowych instalacji gazowych : - AC - STAG REKOMENDOWANY WARSZTAT - AG Centrum - KME - Montaż do samochodów z bezpośrednim wtryskiem FSI AC- STAG MECHANIKA POJAZDOWA : # Regulacja instalacji gazowej # Diagnostyka komputerowa # Wymiana filtra gazu # Sprawdzenie szczelnosci instalacji gazowych # Wymiana oleju w silniku # Wymiana sondy lambda # Wymiana amortyzatorow # Wymiana paska rozrzadu # Wymiana sprzegla # Wymiana swiec, przewodow # Wymiana filtra powietrza, klimatyzacji # Wymiana filtra paliwa # Wymiana, naprawa ukladu wydechowego # Wymiana klockow hamulcowych # Wymiana plynow hamulcowych, ukladu chlodzenia i skrzyni biegow # Naprawa polaczen wodnych i paliwowych # Wymiana termostatow, wentylatorow i wiatrakow # Wymiana i sprawdzanie pomp paliwa # Wymiana uszczelek komory kolektora i silnika # Pomiar cisnienia w cylindrach # Naprawa glowic blokow i elementow silnika # Wymiana linek hamulcowych i hamulca recznego # Naprawa elementow podwozia # Konserwacja podwozia


Montowane / serwisowane systemy LPG (6):

AC, AG Centrum, Bingo, LPGTECH, STAG, Zenit

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

STAG, AG Centrum

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Mówimy po:

polsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Opole (opolskie) Prószkowska 78

Poleć znajomemu

12 + 6 =

Twoje pytanie trafi do: Auto Gaz Serwis F1

* pola wymagane


12 + 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

12 + 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Auto Gaz Serwis F1Dane kontaktowe

12 + 6 =

Umów wizytę serwisową
Auto Gaz Serwis F1

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto Gaz Serwis F1

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto Gaz Serwis F1

Podsumowanie

,

tel.Wróć