Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

GAZ-TECH M. MROZEWSKI

Nehringa 11a Szczecin (zachodniopomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 91 422 40 39

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

GAZ-TECH M. MROZEWSKI

Firma nasza działa na rynku od 1993 roku, zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji gazowych. Prowadzimy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne instalacji LPG. Od początku swojej działalności postawiliśmy na jakość wykonywanych instalacji. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. w dniu 1 stycznia 2007 poszerzyliśmy naszą działalność otwierając sklep internetowy, w którym możecie Państwo nabyć części samochodowe oraz instalacje gazowe. Prowadzimy usługi w zakresie : - Montażu i serwisowania instalacji gazowych w samochodach, - Obsługa i naprawa klimatyzacji - Mechaniki ogólnej, - Naprawa układu wtrysku benzyny, ultradźwiękowe czyszczenie wtryskiwaczy - komputerowa diagnostyka silnika, ABS; ASC; SRS; AIRBAG, -Sprzedaż części i podzespołów do samochodów -kasowanie inspekcji -elektronika i elektryka samochodowa


Montowane / serwisowane systemy LPG (40):

4GAS, AC, AEB, AG DGI, AGIS, ALEX, Alisei Zeta, Atiker, Autronic, BRC, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, Femitec, Icom, JTG, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lo.gas, Lovato, OMVL, Prins, STAG, Tartarini, VESRSUSGAS, VSI Prins, Verona, Vialle, ZENIT, ZENIT, Zargas, Zavoli, Öcotec

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (1):

STAG

GAZ-TECH M. MROZEWSKI
GAZ-TECH M. MROZEWSKI
GAZ-TECH M. MROZEWSKI
GAZ-TECH M. MROZEWSKI

GAZ-TECH M. MROZEWSKI
GAZ-TECH M. MROZEWSKI
GAZ-TECH M. MROZEWSKI
GAZ-TECH M. MROZEWSKI

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Szczecin (zachodniopomorskie) Nehringa 11a

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 × 3 =