Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Polna 16 Łask (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 43 675 27 34

Warsztat polecany przez:
KME

Opinie: 2

4,7

Obsługa:
4,5
Jakość usług:
4,5
Stosunek jakości do ceny:
5.0


 
Dominik
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

03 grudnia 2019
Montaż instalacji gazowej

Świetni fachowcy.
Zdecydowanie polecam.
Kolejki i zapisy świadczą o bardzo dobrych usługach.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 247 000 km
Instalacja: BRC Sequent Plug&Drive 6 cyl
11 pozytywnych opinii
Samochód: BMW 5 seria 2 osób poleca ten samochód pod gaz

M
Michał
Polecam

4,3

Obsługa: 4

Jakość usługi: 4

Stosunek jakości do ceny: 5

19 maja 2019
Montaż instalacji gazowej

Wszystko w należytym pożadku jak sie należy. Polecam


Instalacja: KME Nevo Plus 4 cyl
2 pozytywnych opiniiGOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Nasza firma związana jest z przedstawicielami wielu renomowanych firm włoskich. Działając w branży od kilku lat zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie samochodowych instalacji gazowych.Posiadamy dobre zaplecze techniczne, wiele instrukcji montażowych i chętnie służymy pomocą warsztatom współpracującym z nami. Na zasilanie gazem adoptujemy samochody osobowe i dostawcze, gaźnikowe i z wielopunktowym wtryskiem paliwa. Oferujemy montaż urządzeń o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Do nowszych samochodów stosujemy wielopunktowy wtrysk gazu. Dla klientów oferujemy samochód zastępczy na czas montażu instalacji gazowej oraz dogodne kredyty bankowe. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu oraz serwisowaniu instalacji gazowych w samochodach wszystkich marek. Bardzo dobre warunki naszej oferty potwierdzają ugruntowaną pozycję naszej firmy.


Montowane / serwisowane systemy LPG (3):

BRC, KME, ZENIT

GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łask (łódzkie) Polna 16

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 × 3 =