Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Polna 16 Łask (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 43 675 27 34

Warsztat polecany przez:
KME AG Centrum BRC

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Nasza firma związana jest z przedstawicielami wielu renomowanych firm włoskich. Działając w branży od kilku lat zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie samochodowych instalacji gazowych.Posiadamy dobre zaplecze techniczne, wiele instrukcji montażowych i chętnie służymy pomocą warsztatom współpracującym z nami. Na zasilanie gazem adoptujemy samochody osobowe i dostawcze, gaźnikowe i z wielopunktowym wtryskiem paliwa. Oferujemy montaż urządzeń o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Do nowszych samochodów stosujemy wielopunktowy wtrysk gazu. Dla klientów oferujemy samochód zastępczy na czas montażu instalacji gazowej oraz dogodne kredyty bankowe. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu oraz serwisowaniu instalacji gazowych w samochodach wszystkich marek. Bardzo dobre warunki naszej oferty potwierdzają ugruntowaną pozycję naszej firmy.


Montowane / serwisowane systemy LPG (4):

AG Centrum, BRC, KME, Zenit

GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łask (łódzkie) Polna 16

Poleć znajomemu

14 + 4 =

Twoje pytanie trafi do: GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

* pola wymagane


14 + 4 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

14 + 4 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: GOMAR MOTORYZACJA Robert ŁyżwaDane kontaktowe

14 + 4 =

Umów wizytę serwisową
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
GOMAR MOTORYZACJA Robert Łyżwa

Podsumowanie

,

tel.Wróć