Szukaj
REKLAMA
LPG

SUPRAL

Al. Kasprowicza 111 Wrocław (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 71 325 33 93

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

SUPRAL

SUPRAL jest to firma z 30 letnią tradycją, montażem i serwisem instalacji gazowych zajmujemy się od 20 lat. Byliśmy jedną z pierwszych firm, we Wrocławiu zajmującą się montażem, jak i serwisem instalacji gazowych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie optymalnej instalacji gazowej do każdego typu samochodu. Wspierając naszą wiedzę najnowszym sprzętem diagnostycznym, jesteśmy w stanie naprawić i serwisować prawie każdą instalację gazową.

Doskonaląc swoje umiejętności, stawiając na rozwój oraz szkolenie naszej kadry pracowniczej, byliśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez firmę AC staliśmy się AUTORYZOWANYM ZAKŁADEM SIECI STAG.

Zdobyta wiedza i doświadczenie, nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne, pozwalają nam w optymalny sposób skonfigurować instalację gazową pod konkretny typ, model, markę samochodu jak i oczekiwania klienta.

Montowane przez nas instalacje posiadają 2 letnią gwarancje na wszystkie podzespoły, zarówno te mechaniczne, jak i elektroniczne, bez limitu kilometrówGwarancja ta ma charakter ogólnopolski. Istnieje możliwość przedłużenia jej do 8 lat.

Dodatkowo w oparciu o oczekiwania naszych kientów otwożylismy drugą filę naszej firmy, w której nie tylko możecie Państwo zamontować instalację gazową, ale również naprawić kompleksowo swój samochód, ale również założyć alarm, naprawić i nabić klimatyzację jak i również wymienić opony.

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (25):

AC, AEB, AGIS, ALEX, Autronic, Easyjet, Elpigaz, Europegas, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, OMB, SOLARIS diesel, STAG, Stargas, Stefanelli, Tartarini, Unigas, V-tec, Zavoli, Zenit, Zenit

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

STAG, Stargas

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1986

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Al. Kasprowicza 111

Poleć znajomemu

4 + 4 =

Twoje pytanie trafi do: SUPRAL

* pola wymagane


4 + 4 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 4 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: SUPRALDane kontaktowe

4 + 4 =

Umów wizytę serwisową
SUPRAL

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
SUPRAL

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
SUPRAL

Podsumowanie

,

tel.Wróć