Szukaj
REKLAMA
LPG

SUPRAL

Al. Kasprowicza 111 Wrocław (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 71 325 33 93

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

SUPRAL

SUPRAL jest to firma z 30 letnią tradycją, montażem i serwisem instalacji gazowych zajmujemy się od 20 lat. Byliśmy jedną z pierwszych firm, we Wrocławiu zajmującą się montażem, jak i serwisem instalacji gazowych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie optymalnej instalacji gazowej do każdego typu samochodu. Wspierając naszą wiedzę najnowszym sprzętem diagnostycznym, jesteśmy w stanie naprawić i serwisować prawie każdą instalację gazową.

Doskonaląc swoje umiejętności, stawiając na rozwój oraz szkolenie naszej kadry pracowniczej, byliśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez firmę AC staliśmy się AUTORYZOWANYM ZAKŁADEM SIECI STAG.

Zdobyta wiedza i doświadczenie, nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne, pozwalają nam w optymalny sposób skonfigurować instalację gazową pod konkretny typ, model, markę samochodu jak i oczekiwania klienta.

Montowane przez nas instalacje posiadają 2 letnią gwarancje na wszystkie podzespoły, zarówno te mechaniczne, jak i elektroniczne, bez limitu kilometrówGwarancja ta ma charakter ogólnopolski. Istnieje możliwość przedłużenia jej do 8 lat.

Dodatkowo w oparciu o oczekiwania naszych kientów otwożylismy drugą filę naszej firmy, w której nie tylko możecie Państwo zamontować instalację gazową, ale również naprawić kompleksowo swój samochód, ale również założyć alarm, naprawić i nabić klimatyzację jak i również wymienić opony.

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (25):

AC, AEB, AGIS, ALEX, Autronic, Easyjet, Elpigaz, Europegas, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, OMB, SOLARIS diesel, STAG, Stargas, Stefanelli, Tartarini, Unigas, V-tec, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

STAG, Stargas

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1986

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Al. Kasprowicza 111

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 × 1 =