Szukaj
REKLAMA
LPG

AC S.A.

42 Pułku Piechoty 50 Białystok (podlaskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 85 743 81 00


Brak opinii

AC S.A.

AC Spółka Akcyjna jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się na świecie fiproducentem wysokiej jakości samochodowych instalacji gazowych STAG. Firma zatrudnia ponad 300 osób stałej załogi i poza Polską dostarcza produkty do ponad 30 krajów na Świecie. Przedsiębiorstwo posiada doskonale rozwiniętą sieć dystrybucji i warsztatów montażowych na terenie kraju. Produkty AC Spółka Akcyjna trafiają do wszystkich największych hurtowni motoryzacyjnych i renomowanych warsztatów. W dziedzinie rozwoju nowoczesnych technologii i wytwarzania zaawansowanych technicznie produktów, AC Spółka Akcyjna pretenduje do grona europejskich liderów. Przedsiębiorstwo dysponuje bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym. Większość podzespołów wytwarzana jest w oparciu o całkowicie zautomatyzowane, precyzyjne i wysoce wydajne linie technologiczne. Firma jest laureatem wielu liczących się nagród i wyróżnień, ostatnio AC S.A. otrzymała Wyróżnienie w konkursie "Podlaska Marka Roku 2009" w kategorii produkt za: "Sterownik do Instalacji Autogaz STAG-300 Premium", I miejsce w rankingu Kuriera Porannego „Innowacje 2009" w kategorii „Produkcja".Tytuł „Innowacyjna firma" nadany w regionalnej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji" 2009. INPRO 2010 - nagroda główna w kategorii „Samochodowe Instalacje LPG" za sterownik STAG-300 premium oraz INPRO 2010 - nagroda główna w kategorii „Wyposażenie Warsztatu Samochodowego" za Skaner SXC 1011 Już milion klientów na całym świecie stosuje produkty AC Spółka Akcyjna. Oferta: Oferta AC S.A. pozwala na skorzystanie z szerokiej gamy produktów w licznych wykonaniach materiałowych i konstrukcyjnych oraz usług doradczych i serwisowych. W swoim asortymencie Spółka posiada ponad 200 innowacyjnych produktów. Najważniejsze z nich to mikroprocesorowe sterowniki, reduktory oraz listwy wtryskowe do samochodowych instalacji gazowych. Produkowane przez AC S.A. mikroprocesorowe sterowniki wtrysku gazu STAG są najbardziej rozpoznawalną i najchętniej kupowaną marką podzespołów elektronicznych do gazu LPG/CNG. W bogatej ofercie asortymentowej przedsiębiorstwa skierowanej dla rynku AutoGazu znajdują się również:

  • emulatory
  • testery
  • przełączniki
  • wskaźniki poziomu paliwa
  • wariatory
  • interfejsy w tym interfejs Bluetooth
  • skanery

AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.

AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (3):

Doradztwo techniczne, Szkolenia, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1986

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Białystok (podlaskie) 42 Pułku Piechoty 50

Poleć znajomemu

1 × 8 =

Twoje pytanie trafi do: AC S.A.

* pola wymagane


1 × 8 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 × 8 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AC S.A.Dane kontaktowe

1 × 8 =

Umów wizytę serwisową
AC S.A.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AC S.A.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AC S.A.

Podsumowanie

,

tel.Wróć
REKLAMA