Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AC S.A.

42 Pułku Piechoty 50 Białystok (podlaskie)

Opinie: 153

4,8596% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

AC S.A.

AC Spółka Akcyjna jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się na świecie fiproducentem wysokiej jakości samochodowych instalacji gazowych STAG. Firma zatrudnia ponad 300 osób stałej załogi i poza Polską dostarcza produkty do ponad 30 krajów na Świecie. Przedsiębiorstwo posiada doskonale rozwiniętą sieć dystrybucji i warsztatów montażowych na terenie kraju. Produkty AC Spółka Akcyjna trafiają do wszystkich największych hurtowni motoryzacyjnych i renomowanych warsztatów. W dziedzinie rozwoju nowoczesnych technologii i wytwarzania zaawansowanych technicznie produktów, AC Spółka Akcyjna pretenduje do grona europejskich liderów. Przedsiębiorstwo dysponuje bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym. Większość podzespołów wytwarzana jest w oparciu o całkowicie zautomatyzowane, precyzyjne i wysoce wydajne linie technologiczne. Firma jest laureatem wielu liczących się nagród i wyróżnień, ostatnio AC S.A. otrzymała Wyróżnienie w konkursie "Podlaska Marka Roku 2009" w kategorii produkt za: "Sterownik do Instalacji Autogaz STAG-300 Premium", I miejsce w rankingu Kuriera Porannego „Innowacje 2009" w kategorii „Produkcja".Tytuł „Innowacyjna firma" nadany w regionalnej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji" 2009. INPRO 2010 - nagroda główna w kategorii „Samochodowe Instalacje LPG" za sterownik STAG-300 premium oraz INPRO 2010 - nagroda główna w kategorii „Wyposażenie Warsztatu Samochodowego" za Skaner SXC 1011 Już milion klientów na całym świecie stosuje produkty AC Spółka Akcyjna. Oferta: Oferta AC S.A. pozwala na skorzystanie z szerokiej gamy produktów w licznych wykonaniach materiałowych i konstrukcyjnych oraz usług doradczych i serwisowych. W swoim asortymencie Spółka posiada ponad 200 innowacyjnych produktów. Najważniejsze z nich to mikroprocesorowe sterowniki, reduktory oraz listwy wtryskowe do samochodowych instalacji gazowych. Produkowane przez AC S.A. mikroprocesorowe sterowniki wtrysku gazu STAG są najbardziej rozpoznawalną i najchętniej kupowaną marką podzespołów elektronicznych do gazu LPG/CNG. W bogatej ofercie asortymentowej przedsiębiorstwa skierowanej dla rynku AutoGazu znajdują się również:

  • emulatory
  • testery
  • przełączniki
  • wskaźniki poziomu paliwa
  • wariatory
  • interfejsy w tym interfejs Bluetooth
  • skanery

AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.

AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (3):

Doradztwo techniczne, Szkolenia, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1986

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Białystok (podlaskie) 42 Pułku Piechoty 50


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 × 8 =

REKLAMA
Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto