Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


ABM Maciej Adamus

Zagórska 26 Będzin (śląskie)

Opinie: 0

0,00

Obsługa:
0,00
Jakość usług:
0,00
Stosunek jakości do ceny:
0,00Brak opinii

ABM Maciej Adamus

Firma spełnia wszelkie wymagania odnośnie zakładów dokonujących montażu instalacji LPG i jest upoważniona do wystawiania świadectwa homologacji montażu samochodowych instalacji gazowych. Montowane przez nas instalacje spełniają wymagania najbardziej nawet wymagających silników i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Z przyjemnością pragnę poinformować Państwa, że nasza firma, ABM Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe (oddział Będzin i oddział Sosnowiec), posiada w swojej ofercie i zakresie usług obsługę klientów flotowych. Świadczymy usługi w pełnym zakresie serwisu pogwarancyjnego samochodów osobowych i dostawczych (benzyna i olej napędowy), a także ciężarowych (jeśli tylko występują możliwości techniczne związane z wielkością warsztatu).

 

Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę posiadają wymagane aktualne homologacje i certyfikaty europejskie (według Regulaminu EKO ONZ 67.01). Po montażu otrzymują Państwo pełną dokumentację do instalacji gazowej:

kartę gwarancyjną
wyciąg ze Świadectwa Homologacji,
atest na zbiornik,
fakturę na montaż instalacji.

Montowane / serwisowane systemy LPG (3):

AC, STAG, ZENIT

Godziny pracy


Będzin (śląskie) Zagórska 26


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 × 6 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto