Szukaj

Wakacje wakacjami, ale...

Maciej Prośniewski
źródło: informacja własna
Dodany: 21.07.2016

« Powrót
LPG
 
Wakacje wakacjami, ale czasem trzeba wyskoczyć do Warszawy w sprawach służbowych. Wybrałem szybką trasę autostradą, przez Stryków. Godzina z minutami i byłem samym centrum stolicy, ale wszystko zgodnie z przepisami.

 
REKLAMA
Skoda 1.4 TSI LPGfot. gazeo.plSkoda 1.4 TSI LPG pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

Po zakończeniu spotkania biznesowego (o którym na razie ci-cho-sza) pozachwycałem się widokami na stolicę, wypiłem kawę i wróciłem do redakcji jak najszybciej, aby zdać raport z jazdy.

W trasie jedzie się tym autem rewelacyjnie - łatwo zrozumieć, czemu to ulubione auto flotowe. Świetne trzymanie drogi, łatwość prowadzenia i dużo mocy i momentu obrotowego w rezerwie do wyprzedzania każą spojrzeć w dowód rejestracyjny i upewnić się, czy silnik aby na pewno ma tylko 1,4 l pojemności.

No i to poczucie, że jedzie się na LPG - prawie 300 km za 43 zł. Benzyny na dotryski auto potrzebowało ok. 1,2 l na całej trasie, co można uznać za bardzo przyzwoity wynik. W drodze powrotnej uroczysty przejazd nowo otwartą wschodnią obwodnicą Łodzi - szybko, miło i przyjemnie.

Skoda może nie kojarzy się ze szczególnymi emocjami przeżywanymi za kierownicą, ale Octavia TSI LPG to na pewno samochód bezstresowy - nic tylko wsiąść, jeździć i pracować. Wiadomo jednak, że nie samą pracą człowiek żyje - w weekend będzie okazja, żeby przetestować bagażnik, lodówkę turystyczną i rowery.


Bad Mógłby być ciekawszy (1)
Good Przydatny artykuł (10)
wczytywanie wyników wczytywanie wyników...


Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto