Szukaj

Dzień jak co dzień w pracy

Maciej Prośniewski
źródło: relacja własna
Dodany: 19.08.2016

« Powrót
LPG
 
Dzisiaj nie będę Was, Szanowni Czytelnicy, zanudzał przydługim artykułem. Jak możecie sprawdzić na zdjęciach, testowe auto pojechało do jednego z naszych partnerów – Landi Reno Polska. Wtajemniczeni poznają, że na zdjęciu widoczna jest sala konferencyjna w siedzibie firmy.

 
REKLAMA
Sala konferencyjna w siedzibie Landi Renzo Polskafot. gazeo.plSala konferencyjna w siedzibie Landi Renzo Polska posłużyła prezentacji wyników pierwszej części testu długodystansowego Skody Octavii TSI LPG

Odbyliśmy krótkie, ale niezwykle owocne spotkanie, podczas którego omówiliśmy wyniki testu po pierwszych 3000 km. Żądnych sensacji muszę zmartwić: nudy na pudy – instalacja działa bezbłędnie, a spalanie niepokojąco małe, mimo moich usilnych starań. Trasa z Łodzi do Warszawy aż prosi o szybszą jazdę, która podbija zużycie paliwa, a ruch miejski w stolicy dba o odpowiedni apetyt silnika w korkach, ale, jak sami możecie się przekonać w wynikach spalania, nawet to nie jest w stanie zniweczyć oszczędności, jakie niesie jazda na LPG.

Dlaczego więc piszemy o tym spotkaniu? Zależy nam na dłuższym teście, który pozwoli dobrze poznać auto i jeździć nim w różnych warunkach. Mieliśmy już jazdy w ostrym słońcu i deszczu, na różnych drogach – na autostradzie, w mieście i po pomniejszych drogach powiatowych i wiejskich. Jeśli czytacie nasze teksty, zwróciliście zapewne również uwagę, że autem jeżdżą rożne osoby.

Auto testowane jest zarówno, gdy jedzie nim jedna osoba, jak z całą rodziną na pokładzie. Różnicujemy cele wyjazdu – czasem szybki służbowy wyjazd jednej osoby po autostradzie do Warszawy, a czasem weekendowy rodzinny wyjazd w góry. Dlatego każdy wyjazd posumowany jest wpisem – nawet ten pozornie najbardziej nudny. Obiecuję, że dwa następne artykuły będą ciekawsze – zapraszam na nie już dzisiaj!


Dowiedz się więcej o producencie:

LandiRenzo


Bad Mógłby być ciekawszy (0)
Good Przydatny artykuł (1)
wczytywanie wyników wczytywanie wyników...